اعزام ۱۴۰۰ کادر درمانی کرونا و مبلغان جهادی به مشهد مقدس انجام بیش از ۴ میلیون نفر سفر از طریق خطوط قطارشهری مشهد در مهرماه مدیریت شهری قصد ریخت و پاش مالی در فوتبال ندارد آینده نگری و داشتن مدیریت آفندی ساکنان محدوده کشمیری در حوالی مشهد سرگردان بین شهر و روستا عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد : مساجد؛ محور شناسایی نیاز‌های مردم ابلاغ لغو کامل دورکاری‌ها به خراسان رضوی جایگاه‌های بنزین مشهد به مدار برگشتند پاک‌سازی ۵۴ کیلومتر کشف‌رود مشهد از موتورتلمبه‌ها پس از حمله سایبری کدام جایگاه‌های عرضه بنزین در مشهد فعال شد؟ (۴ آبان ۱۴۰۰) طول مسیر دوچرخه در مشهد به ۲۵۰ کیلومتر می‌رسد ماجرای پرنده‌خواری در پارک کوهسنگی مشهد چه بود؟ شهروند خبرنگار | خودنمایی پاییز در روستای مایان طرقبه شهروند خبرنگار | گام های پاییز در کلاردشت سازه‌ای که در یاد‌ها ماندگار است | مروری کوتاه بر شکل‌گیری راه آهن مشهد و ساختمان آن موج ششم کرونا نیمه آبان به مشهد می‌رسد پایان پرونده طرح های تفصیلی مشهد تا پایان سال احتمال کاهش خاموشی خراسان رضوی در زمستان بهره‌برداری از پارکینگ «هشت‌آباد» مشهد تا پایان سال انجام ۲۰ میلیون و ۵۴۵ هزار و ۸۴۳ نفرسفر در مشهد در مهر ماه
خبر فوری
موفقیت طرح‌های توسعه شهری در گرو مشارکت شهروندان است
نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: موفقیت طرح‌های توسعه‌ای در مدیریت شهری بدون مشارکت شهروندان امکان‌پذیر نیست و شورای ششم مردم‌محوری را در این دوره تقویت خواهد کرد.

به گزارش شهرآرانیوز، مهدی ناصحی در حاشیه بازدید رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر از پروژه‌های احداث فضای سبز در حاشیه شهر مشهد، اظهارکرد: یکی از مهمترین رویکرد‌های شورای ششم، بهبود وضعیت کیفیت زندگی شهروندان ساکن در حاشیه شهر و مناطق کم‌برخوردار است.

وی با بیان اینکه ۶۴ محله هدف بازآفرینی در شهر مشهد داریم، گفت: طی سال‌های اخیر، سازوکار‌های مختلفی برای حل‌وفصل مسائل و مشکلات آن‌ها پیش‌بینی شده که یکی از موثرترین آنها، استقرار دفاتر تسهیلگری است.

نایب رئیس شورای شهر مشهد افزود: رویکرد شورای ششم، ارتقاء شاخص‌های زیست شهری است؛ با اتکاء به مشارکت مردمی از طریق شورا‌های اجتماعی محلات، مساجد و معتمدین محلات، دفاتر تسهیلگری می‌توانند به‌عنوان بخشی از پازل، به‌ویژه در حوزه اجراء نقش‌آفرینی کنند.

ناصحی با تاکید بر اینکه مشارکت مردمی و مردم‌محوری بی‌شک در این دوره تقویت خواهد شد، تصریح کرد: امیدواریم مردم هم مشارکت فعال داشته باشند چراکه موفقیت طرح‌های توسعه‌ای در مدیریت شهری بدون مشارکت شهروندان امکان‌پذیر نیست.

وی با اشاره به مصوبه شورای ششم مشهد با موضوع اختصاص بودجه برای تعریف و اجراء پروژه‌های اعتمادساز در محلات هدف بازآفرینی، گفت: مهمترین رکن برای اولویت‌بندی پروژه‌ها را مشارکت و نظرات مردم قرار دادیم و با تکیه بر نظرات ساکنین مناطق کم‌برخوردار اقدام خواهیم کرد.

نایب رئیس شورای شهر مشهد تاکید کرد: اقداماتی که در این محلات صورت خواهند گرفت، مغایر با طرح‌های جامع و تفصیلی نخواهد بود.

منبع:پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}