لیست پمپ بنزین‌های فعال عرضه سوخت سهمیه‌ای در مشهد و شهرستان‌های خراسان رضوی + آدرس مدیریت هماهنگ و تقسیم کار بین نهادی اجرای طرح گرمای همدلی، به رسم همسایگی در مشهد تبدیل دو مرکز تخصصی راهنمای زائر شهرداری مشهد به پایگاه واکسیناسیون کرونا هوای مشهد سالم است (۶ آبان) استقبال مشهدی‌ها از هوشمندسازی بازیافت زباله + روش های تحویل هوشمند بازیافت در مشهد تراکم‌فروشیِ بی‌ضابطه در مشهد در پایان راه است آزادسازی گسترده اراضی کشاورزی در «شاهنامه ۸۰» مشهد شهردار مشهد: سرمایه گذاران، شهرداری را پشتیبان خود بدانند اعزام ۱۴۰۰ کادر درمانی کرونا و مبلغان جهادی به مشهد مقدس انجام بیش از ۴ میلیون نفر سفر از طریق خطوط قطارشهری مشهد در مهرماه مدیریت شهری قصد ریخت و پاش مالی در فوتبال ندارد آینده نگری و داشتن مدیریت آفندی ساکنان محدوده کشمیری در حوالی مشهد سرگردان بین شهر و روستا عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد : مساجد؛ محور شناسایی نیاز‌های مردم ابلاغ لغو کامل دورکاری‌ها به خراسان رضوی جایگاه‌های بنزین مشهد به مدار برگشتند پاک‌سازی ۵۴ کیلومتر کشف‌رود مشهد از موتورتلمبه‌ها پس از حمله سایبری کدام جایگاه‌های عرضه بنزین در مشهد فعال شد؟ (۴ آبان ۱۴۰۰)
خبر فوری
میدان را برای سمن‌های فرهنگی و هنری شهر مشهد باز می‌کنیم
ناصحی، نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس: شورای ششم در عرصه فعالیت‌های فرهنگی و هنری یک گام عقب خواهد رفت و فضا را برای تشکل‌های مردم نهاد و سمن‌های فعال در این عرصه باز می‌کنیم

به گزارش شهرآرانیوز؛ نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: شورای ششم در عرصه فعالیت‌های فرهنگی و هنری یک گام عقب خواهد رفت و فضا را برای تشکل‌های مردم نهاد و سمن‌های فعال در این عرصه باز می‌کنیم تا شاهد ارتقای کیفی و کمی خدمات آن‌ها باشیم. مهدی ناصحی با اشاره به نشست اخیر خود با هیئت مدیره بنیاد ملی کرامت افزود: شورای ششم برای افزایش خدمات اجتماعی و فرهنگی، درصدد مشارکت سازمان‌های مردم نهاد بوده که یکی از آن‌ها بنیاد ملی کرامت است؛ مجموعه ‎ای که در عرصه فعالیت‌های جهادی و فرهنگی می‌کند.

 

وی با بیان اینکه شورای شهر مشهد در این دوره از همه ظرفیت‌های فرهنگی در حوزه‌های مختلف بهره خواهد گرفت، ادامه داد: از این طریق می‌توانیم خدمات اجتماعی را توسعه دهیم و سطح فعالیت‌های فرهنگی را ارتقا ببخشیم. ناصحی بیان کرد: با فعالیت سمن ها، اقدامات فرهنگی و هنری بهتر، عملیاتی‌تر و سازمان مندتر از گذشته انجام می‌شود و شاهد ارتقای کمی و کیفی خدمات خواهیم بود.

 

نایب رئیس شورای شهر تصریح کرد: مدیریت شهری ازجمله شورای شهر و شهرداری به عنوان پشتیبان عمل می‌کنند. همچنین ما در نقش سیاست گذار و تسهیلگر فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی ایفای نقش می‌کنیم.

مشارکت نخبگان محلی در برنامه‌ریزی‌های شهری

همچنین نایب‌رئیس شورای شهر در حاشیه بیست‌وششمین هم آفرینی مشهد با عنوان «نوآوری در خلق مدل‌های مشارکتی در حل مسائل شهری با رویکرد شهر ترمیمی» گفت: رویکرد‌های اساسی ما مشارکت نخبگان محلی و مردم در طراحی‌ها و برنامه ریزی‌های مدیریت شهری است تا با شناسایی نیاز‌های فوری آن ها، به حل آن اقدام کنیم. ناصحی افزود: از مهم‌ترین موضوع‌های مطرح در حوزه مدیریت شهری و حل مسائل شهری، درک نگاه نخبگان محلی از مشکلات و مسائل شهر است.


وی بیان کرد: یکی از این سازوکار‌ها برگزاری چنین ورک شاپ‌ها و هم آفرینی‌ها در کارخانه نوآوری مشهد است. در این کارگاه‌ها نخبگان دور یکدیگر جمع می‌شوند و پس از ارائه نقطه نظرهایشان درباره موضوعات محلی، راهبرد‌ها و سازوکارهایشان را ارائه می‌کنند که برای ما بسیار ارزشمند است. نایب رئیس شورای شهر تأکید کرد: یکی از رویکرد‌های اساسی ما مشارکت نخبگان محلی و مردم در طراحی‌ها و برنامه ریزی‌های مدیریت شهری است تا با شناسایی نیاز‌های فوری آن ها، برای حل آن اقدام کنیم.

 

وی با اشاره به اهمیت ایجاد احساس تعلق بین شهروندان، افزود: اگر مردم به شهر و مدیریت شهری احساس تعلق نداشته باشند، طرح‌های توسعه‌ای و خدمات ما در زندگی عادی آن‌ها مزاحمت ایجاد خواهد کرد، بنابراین بهترین کار کسب مشارکت مردم به عنوان صاحبان منافع اصلی شهر در طراحی پروژه هاست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}