خبر فوری
تجهیز و آماده سازی ۱۰ دستگاه اتوبوس برای انجام واکسیناسیون سیار
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: ۱۰ دستگاه اتوبوس برای انجام واکسیناسیون سیارتوسط این سازمان تجهیز و آماده سازی شد.

به گزارش شهرآرانیوز، سعید حسینقلی زاده مقدم در این خصوص، افزود: در راستای تکریم و رفاه حال زائر ان و مجاوران و با همکاری بسیج جامع پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی مشهد، ۱۰ دستگاه اتوبوس سازمان اتوبوسرانی توسط کارشناسان و مهندسان سازمان به صورت موقت تغییرداده شده و برای واکسیناسیون سیارتجهیز شده است.

وی با بیان اینکه برای آماده سازی و تجهیز این ۱۰ دستگاه اتوبوس مبلغی حدود یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است، اظهارکرد: برای رفاه حال مردم فضای واکسیناسیون برای بانوان و برادارن در این اتوبوس‌ها جدا سازی شده است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد ادامه داد: این اتوبوس‌ها که امروز با حضورنماینده محترم، ولی فقیه، استاندار خراسان رضوی و شهردارمشهد رونمایی و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار داده شده است، با کمک حوزه بهره برداری در مناطق حاشیه‌ای شهرکه امکان راه اندازی مرکز ثابت واکسیناسیون نیست و همچنین مجتمع‌هایی مانند مجتمع نگهداری سالمندان و... برای انجام واکسیناسیون حضور پیدا خواهند کرد.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}