صفحه نخست روزنامه‌های کشور - چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ آخرین وضعیت عمل جراحی قلب باز مهران غفوریان شانس زیاد «قهرمان» اصغر فرهادی در 4 رشته اسکار 2022 نتفلیکس از سریال «بازی مرکب» چقدر سود کرد؟ چرا سریال «پس از آزادی» به پخش تلویزیونی نرسید؟ آخرین وضعیت سلامت مهران غفوریان از زبان یوسف تیموری + جزئیات پیام ویدئویی مهران غفوریان به مردم پس از بستری‌شدن در بیمارستان + فیلم نخستین سالگرد درگذشت جمیله سادات کراماتی در قالب «شب شعر و خاطره» برگزار شد فقدان جبران ناپذیر یک بنا | درباره زیارتگاه «امام محمد دوری» حجت‌الاسلام دکتر احمد مبلغی: وحدت، بن‌مایه هویت‌ساز جامعه اسلامی است «نیسان آبی» منوچهر هادی نیامده چپ کرد؟ رودابه کمالی، نویسنده کودک و نوجوان، درگذشت صفحه نخست روزنامه‌های کشور - سه‌شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ «مهران غفوریان» بازیگر سینما و تلویزیون سکته قلبی کرد (۲۷ مهرماه ۱۴۰۰) سریال جدید سعید آقاخانی در نمایش خانگی پوستر چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی رونمایی شد | الهام از هنر چهل‌تکه‌دوزی فراخوان بخش مسابقه و نمایشگاه عکس چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر یاد شهیدان در سروده‌های شاعران مشهد یاد و نام شهید شوشتری در نمونه‌هایی از شعر امروز انتقاد جواد اردکانی از حمایت نشدن در ساخت فیلم‌هایی درباره قهرمانان دفاع  مقدس
خبر فوری
فیلم‌های بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره فیلم کودک و نوجوان معرفی شدند
۲۴ فیلم حاضر در بخش بین‌المللی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان معرفی شد.

به گزارش شهرآرانیوز  - فهرست آثار حاضر در بخش بین‌المللی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان معرفی شد.


فهرست ۲۴ فیلم در سه بخش بلند داستانی، کوتاه داستانی و پویانمایی کوتاه این دوره جشنواره به شرح زیر است:

بخش آثار بلند داستانی

۱- «پدرم، ابرقهرمان» از هند

۲- «لوسیا» از اسپانیا

۳- «دوران کودکی چیک» از روسیه

۴- «قصه یخ» از روسیه

۵- «سوومی» از هند

۶- «۱۹۸۲» از لبنان، نروژ و قطر

۷- «حافظ برادر» از ترکیه

۸- «پدربزرگ من یک فضایی‌ست» از کرواسی لوکزامبورک، نروژ، جمهوری چک، اسلوونی، اسلوواکی و بوسنی و هرزگوین

۹- «مارتین و جنگل سحرآمیز» از جمهوری چک، اسلوواکی و آلمان

۱۰- «پسران دریا» از ایران 

۱۱- «یدو» از ایران

بخش آثار کوتاه داستانی و پویانمایی کوتاه

۱- «آبنات» از آلمان

۲- «این جنگ نیست» از روسیه

۳- «ستاره دنباله‌دار» از روسیه

۴- «جعبه سیاه» از ترکیه

۵- «سکوت رودخانه» از پرو

۶- «سیاه و سفید» از سوییس

۷- «توبی و توربوباس» از آلمان

۸- «لورنزو و آینه» از ایتالیا

۹- «شکارچی هیولا» از ایسلند و لهستان

۱۰- «مادربزرگم ماتیلده» از مکزیک

۱۱- «تی‌یره» از ایران

۱۲- «برای بار دوم» از ایران

۱۳- «آی‌دی» از ایران

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، به دبیری علیرضا تابش از ۱۶ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۰ (۸ تا ۱۳ اکتبر ۲۰۲۱) با شعار «سینما، سرزمین خیال» برگزار خواهد شد.

 

منبع: ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}