مدارس شهرستان‌های استان خراسان رضوی شنبه باز هستند جاده‌های خراسان رضوی لغزنده و مه‌آلود است ارسال همزمان قبوض پیامکی و کاغذی گاز در خراسان رضوی برای کنترل صحت اطلاعات نشست های چهارمین روز از نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری سومین روز نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری در مشهد محدودیت‌های ترافیکی در بزرگراه شهید چراغچی مشهد سقوط پل عابر پیاده در صدمتری مشهد+ویدئو اکوتوریسم نیاز امروز شهر‌ها چرا چپ‌گرد شهید ناصری مهم است؟ هنوزم از «ساختمون» صدای تار میاد جشن هفتاد سالگی برای دانشگاه بزرگ فردوسی اخطار به بازار کدر بلورفروشان ۵۹ داوطلب، ره‌آورد روز چهارم دیواره سبز در پل پرتوی / اصلاحات هندسی برای کاهش ترافیک سه‌راهی مشهد، طرقبه‌ و شاندیز اعلام برنامه های میلاد امام حسن عسکری(ع) در حرم رضوی تاکید بر مناسب‌سازی فوری معابر حرم رضوی برای تسهیل رفت و آمد معلولان دانشگاه فردوسی از گذشته تا امروز مشهد، پیشرو در بازسازی اتوبوس‌ها
خبر ویژه

ساخت کریدور از مشهد تا تهران به پایان رسیده است

  • کد خبر: ۸۸۸۷
  • ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: کار ساخت کریدور از مشهد تا تهران به پایان رسیده، فاز دوم آن از تهران تا همدان نیز زیر بار ترافیک رفته است.

به گزارش شهرآرانیوز، محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در جریان سفر به استان کردستان از روند چهار خطه کردن گردنه صلوات آباد در محور سنندج – دهگلان بازدید کرد.
نوبخت صبح امروز از نزدیک پروژه چهار خطه کردن گردنه صلوات آباد سنندج را مورد بازدید قرار داد و روند پیشرفت کار را مثبت ارزیابی کرد و گفت: دولت مصمم است تا پایان سال آینده کریدور شرق به غرب کشور که از مشهد آغاز و تا مریوان ادامه دارد را به اتمام برساند.
وی افزود: کار ساخت این کریدور از مشهد تا تهران به پایان رسیده، فاز دوم آن از تهران تا همدان نیز زیر بار ترافیک رفته و در مسیر همدان تا مریوان نیز ۲۱ کیلومتر گردنه صلوات آباد سنندج و محور سنندج – مریوان باقیمانده که تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا پایان دولت دهم این پروژه را به اتمام برسانیم.
بازدید از سد سیازاخ، بازدید از سد آزاد، استخر ذخیره، نیروگاه و سامانه انتقال آب این سد ادامه برنامه‌های سفر معاون رییس جمهور به کردستان است.

منبع: خبرگزاری موج

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}