خبر فوری
آرمان عبدالعالی برای اجرای حکم اعدام به قرنطینه منتقل شد
آرمان عبدالعالی روز گذشته (۳۰ آبان ۱۴۰۰) برای اجرای حکم به قرنطینه منتقل شد تا روز چهارشنبه این هفته برای اجرای حکم به پای چوبه دار در زندان رجایی شهر برود.

به گزارش شهرآرانیوز، آرمان عبدالعالی برای اجرای حکم قصاصش به قرنطینه منتقل شد تا روز چهارشنبه حکمش اجرا شود. این بار مشخص نیست اجرای حکم اعدام وی متوقف خواهد شد یا خیر. آرمان عبدالعالی که پیش از این چهار بار در دو ماه گذشته اجرای حکمش به تعویق افتاده بود، روز گذشته برای اجرای حکم به قرنطینه منتقل شد تا روز چهارشنبه این هفته برای اجرای حکم به پای چوبه دار در زندان رجایی شهر برود. قرار است به جز آرمان چند حکم دیگر هم این هفته اجرا شود.

عبدالصمد خرمشاهی، وکیل آرمان در این باره گفت: هنوز به ما به صورت رسمی ابلاغ نشده است، اما ما هم شنیده ایم که حکم این هفته اجرا می‌شود. آرمان متهم است اسفند ماه سال ۹۲ دختر مورد علاقه اش را به قتل رسانده است و جسدش را درون چمدان قرار داده و چمدان را در سطل زباله انداخته، اما هیچگاه جسد دختر ۲۱ ساله پیدا نشد.

او یک بار سال ۹۸ پای چوبه دار رفت، اما توانست مهلت بگیرد. در این زمان درخواست اعاده دادرسی کرد که پذیرفته شد و بار دیگر محاکمه شد. اینبار هم قضات رای به قصاص او دادند و با تائید حکمش در دیوان عالی کشور در لیست اجرای حکم قرار گرفت، اما در دو ماه گذشته ۴ بار اجرای حکم او به تعویق افتاد.

پدر غزاله شکور نیز در تایید این خبر گفت: «آرمان روز گذشته در تاریخ ۳۰ آبان ماه به قرنطینه منتقل شد و قرار است در روز چهارشنبه ۳ آذر ماه حکم قصاصش اجرا شود.»

او در ادامه در خصوص اجرای حکم قصاص آرمان گفت: «امیدوارم این بار اجرای حکم به بهانه‌های مختلف به تعویق نیفتد.»

آرمان عبدالعالی: پدر و مادرِ غزاله من را ببخشند | روایتی از ۵ بار رفتن تا یک‌قدمی اعدام

منبع: اعتمادآنلاین، YJC

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}