سرقت میلیونی روزانه اموال عمومی، تاسیسات و زیرساخت‌های شهری | افزایش نگران کننده آمار سرقت تجهیزات شهری در مشهد  استقبال شورای شهر مشهد از پایان‌نامه و پژوهش‌های حوزه شهری انجام تست رپید در فرودگاه بین المللی مشهد آیین تکریم موکب‌داران اعزامی استان خراسان رضوی به اربعین تشدید نظارت کرونایی در ورودی‌های خراسان رضوی | ۱۸ درصد دانش آموزان استان واکسن نزده اند فصل همکاری‌های مشترک مشهد - وین خط ۴ مترو مشهد در ردیف اعتباری دولت راه‌اندازی دبیرخانه پیوست رسانه‌ای در شهرداری مشهد شهروند خبرنگار | گلایه شهروند از سرعت اتوبوس ها در سطح شهر مشهد + پاسخ مسئولان هر فعالیت بودجه‌ای شهر، باید پیوست مشارکت مردمی داشته باشد تجهیز زیر ساخت‌های شهری، منوط به مناسب سازی برای معلولان شهروند، مهم‌تر شرایط تردد معلولان در شهر باید آسان شود مشهد؛ از دیپلماسی زیارت تا گردشگری سلامت اشتغال زایی برای ۱۵ هزار مددجوی کمیته امداد خراسان رضوی به شرط جذب اعتبار اگر پرمصرف باشید، پله‌پله جریمه می‌شوید احتمال اجرای طرح زوج‌وفرد مشهد در نوروز ۱۴۰۱ مازوت‌سوزی مجاز در نیروگاه مشهد! مؤلفه‌های اخلاق اجتماعی در جامعه
خبر فوری
پیشرفت ۳۵ درصدی پل چپ گرد، بزرگراه پیامبراعظم (ص) به بولوار آیت ا... هاشمی رفسنجانی در مشهد
مدیریت شهری مشهد با هدف دسترسی آسان شهروندان به بزرگراه آیت ا... هاشمی رفسنجانی، عملیات ساخت چپ گرد از بزرگراه پیامبراعظم (ص) را آغاز کرده و اکنون این چپ گرد از پیشرفت فیزیکی ۳۵ درصدی برخوردار است.

علیرضا ظهیری | شهرآرانیوز؛ یکی از مشکلات ورود مستقیم خودرو‌هایی که از سمت بزرگراه پیامبراعظم (ص) یا همان جاده سنتو قصد رفتن به بزرگراه آیت ا... هاشمی رفسنجانی را دارند، این است که باید چندین کیلومتر از مسیر را طی کنند تا بتوانند با دورزدن از دوربرگردان هم‌سطح این بزرگراه خودشان را به ورودی بولوار آیت ا... هاشمی رفسنجانی برسانند.

براین  اساس، مدیریت شهری مشهد با هدف دسترسی آسان شهروندان به این بزرگراه، عملیات ساخت چپ گرد پیامبراعظم (ص) را آغاز کرده و اکنون این چپ گرد از پیشرفت فیزیکی ۳۵ درصدی برخوردار است.

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهردار مشهد در گفتگو با شهرآرا با بیان اینکه ساخت چپ گرد پیامبراعظم (ص) جزو درخواست‌های اهالی مناطق الهیه و قاسم آباد است، اظهار کرد: با ساخت این چپ گرد نزدیک به ۵ کیلومتر از مسیر ورودی خودرو‌هایی که از سمت میدان قائم (عج) قصد ورود به بزرگراه آیت ا... هاشمی رفسنجانی را دارند، کوتاه می‌شود و دیگر نیاز نیست خودرو‌ها برای رسیدن به ورودی بزرگراه آیت ا... هاشمی رفسنجانی از دوربرگردان هم‌سطح بزرگراه پیامبراعظم (ص) عبور کنند.

خلیل ا... کاظمی با بیان اینکه ساخت چپ گرد پیامبراعظم (ص) از ابتدای اردیبهشت امسال آغاز شد، ادامه داد: طول این چپ گرد ۶۱۰متر، عرشه آن ۴۴۰متر، رمپ آن ۱۷۰ متر و عرضش ۵/۹ متر است. اعتبار ساخت این چپ گرد در ابتدای کار ۱۰۰میلیارد تومان برآورد شده است.

وی با بیان اینکه محدوده اجرای پروژه این چپ گرد در شریان ورودی شهر قرار دارد، تأکید کرد: باتوجه به اینکه نمی‌توانستیم در زمان اجرای این پروژه تداخل ترافیکی ایجاد کنیم، در ابتدای کار تصمیم گرفته شد برای جلوگیری از بسته‌شدن مسیر و ایجادنشدن ترافیک، کار به روش سگمنتال (قطعات پیش ساخته بتنی) انجام شود. کاظمی درباره آخرین وضعیت ساخت این چپ گرد گفت: اکنون پیمانکار درحال انجام عملیات ساخت این پروژه است و این چپ گرد ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

اکنون باتوجه به معارضاتی مانند شبکه برق، پایه‌های اول، دوم، سوم و چهارم پل هنوز کار نشده است، امادیگر پایه‌های چپ گرد درحال ساخت است. اکنون پی ریزی پایه پنجم به پایان رسیده و بتن ریزی ۳ قسمت از ستون‌های این پایه انجام شده و سرستون‌های آن درحال اجراست. معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهردار مشهد ادامه داد: بتن ریزی مربوط به پی پایه ششم پل هم انجام شده است و اکنون در مرحله آرماتوربندی برای این پایه هستیم. ساخت پایه هفتم پروژه نیز به صورت کامل انجام و این پایه اکنون آماده شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}