خبر فوری
داستان معلم فداکاری که با کمر شکسته سر کلاس می‌رود! + فیلم
محمد کردی، معلم روستای شاهویران بروجرد است که بر اثر شکستگی مهره‌های کمرش مجبور به استراحت در رختخواب شده، اما به صورت حضوری در کلاس درس مدرسه حاضر میشود.

شهرآرانیوز - وقتی به‌خاطر کرونا دست بچه‌ها از مدرسه کوتاه شد و خیلی‎ هایمان در قرنطینه نشستیم، معلمان، کارشان را تعطیل نکردند و خانه را به کلاس مجازی برای شاگردهایشان تبدیل کردند.

محمد کردی، معلم روستای شاهویران بروجرد بر اثر شکستگی مهره‌های کمرش مجبور به استراحت در رختخواب شده، اما عشق و علاقه به تعلیم و تربیت، او را از کلاس درس دور نکرده است.

کردی درباره تصویر خبرساز درس دادنش در حالت خوابیده کف کلاس می‌گوید: اوایل مهرماه کلیدم را داخل خانه جا گذاشته بودم و هیچ کسی هم آن جا نبود.

مجبور شدم از دیوار بالا بروم تا بتوانم در خانه را باز کنم، اما از بالای دیوار افتادم و مهره‌های کمرم شکست. ۱۰ روز بیمارستان بودم و پزشکم گفت باید بین دو تا سه ماه استراحت مطلق باشم.

من هم چندروزی استراحت کردم و با درخواست خودم به مدرسه برگشتم. چون دو سال، مدرسه‌ها تعطیل بودند و دیگر طاقت نداشتم که بچه‌هایم را نبینم.

به مدرسه رفتم و عکس درس دادنم در حالتی که روی زمین خوابیده بودم همه جا پخش شد. آن عکس را یکی از همکاران از من گرفت و در گروه فضای مجازی همکاران گذاشت تا همکارانم ببینند و انگیزه بگیرند که بعد از دوسال به مدرسه بیایند و به صورت حضوری تدریس کنند، اما نمی‌دانم چه کسی آن را در خبرگزاری‌ها و فضای مجازی پخش کرد.

منبع: YJC

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}