تعطیلی، تخریب و انتقال مشاغل ناسازگار با محیط شهری به خارج از شهر یادی از اتوبوس‌رانی و بلیت‌های کاغذی در اهمیت مشهدی بودن دویدن با« دکتر ماریو» در خیابان حسرت ها مدیریت شهری نیاز به حقیقت طلبی دارد نه حقیقت یابی وجود بیش از ۳ هزار آزاده در خراسان رضوی تامین بازار‌های جهانی شرکت‌های دانش بنیان مشهد رییس شورای اسلامی شهر مشهد: تعامل با شورای محلات بیشتر خواهد شد ساکنان شهرک «صابر» مشهد از ساخت‌و‌ساز‌های مسکونی و تجاری غیرمجاز گلایه دارند مسئولان مشهد در ۷ مسجد شهر رودرو با مردم صحبت می‌کنند سرکنسول پاکستان در مشهد: وجود خیابان فردوسی در لاهور نشانه پیوند فرهنگی ایران و پاکستان است اطلاعاتی تازه درباره سازنده و تاریخ دقیق ساخت مجسمه‌های کوهسنگی مشهد وسایل بازی و ورزش پارکی معلولان مشهدی در وضعیت نامناسب جلوگیری از به‌کارگیری اتباع خارجی فاقد مجوز کار در ایست‌کار‌های مشهد گشتی در اولین ساختمان دوطبقه مشهد در خاک پاکستان نخستین مهاجران مجاور شده مشهد | گذری بر تاریخ محله کشمیری‌ها و پیشینه حضور این قوم در ارض اقدس مدیریت شهری باید از جنس کار اجتماعی باشد شهرداری مشهد در مسیر ورود به بازار فناوری
خبر فوری
شهردار مشهدمقدس: بزرگ‌ترین نعمتی که نصیب ما خادمان امام هشتم شده، توفیق خدمت به مردم است
شهردار مشهدمقدس گفت: قطاری راه افتاده و شورا ریل‌های آن را گذاشته است و شهرداران مناطق لوکوموتیوهای آن هستند و اگر شما حرکت کنید واگن‌ها حرکت می‌کنند. سیاست ما منطقه‌محوری است و مشهد را با یک شهردار نمی‌توان اداره کرد و شما باید محکم پای کار باشید.

به گزارش شهرآرانیوز، سید عبدالله ارجائی در آیین تکریم و معارفه جمعی از مدیران شهری، اظهار کرد: از دیرباز مشهدی‌ها در روز زیارتی امام رضا (ع) خدمت ایشان عرض ارادت کرده و پیاده به سمت حرم مشرف می‌شدند. این شهر هرچه دارد از امام رضا(ع) است و بزرگترین نعمتی که نصیب ما خادمان امام هشتم شده، توفیق خدمت به مردم است. همجواری با علی‌بن موسی‌الرضا(ع) نعمتی است که نصیب این جمع شده و ان‌شاءالله شاکر آن باشیم.

وی افزود: آقای حجازی از ما جدا نمی‌شوند و به دلیل اینکه ایشان دایره المعارف بافت فرسوده هستند، مسئولیت ساماندهی بافت آبکوه را برعهده ایشان می‌گذارم که با همتی که ایشان دارند ساماندهی این کار شدنی است کمااینکه بچه‌های شهرداری نشان دادند از کار سخت هراسی ندارند.

شهردار مشهد بیان کرد: منطقه ثامن دارای طرحی است که مراحل قانونی آن طی شده و به تصویب رسیده است، وظیفه شهرداری اجرا طرح علی‌رغم انتقادات موجود به آن و تصحیح ایرادات از راه قانونی است. آقای نورین‌مقدم انگیزه زیادی برای حل مشکلات منطقه ثامن دارند و امیدوارم محکم کار را آغاز کنند.

ارجائی خاطرنشان کرد: منطقه هشت پیچیده است و آقای علیزاده نیز تعبیر منطقه استراتژیک را به آن نسبت می‌دهند و هم اکنون با پروژه پادگان فصل کاری جدید در این منطقه آغاز شده است، در زمینه پادگان از حمایت‌های بی‌دریغ اعضای شورای اسلامی شهر مشهد سپاس‌گزارم و آقای عبدالله زاده انصافا زحمت کشیدند و در جلسات بسیار محکم، مودب و با صلابت عمل کردند.

وی اضافه کرد: اقای شریعتی در منطقه یک در مدتی که آقای باوندی مشغله داشتند و در مدتی که در پادگان مسوولیت داشتند، خوش درخشیدند. منطقه هشت بسیار پر کار است و در خصوص پادگان تنها 30 درصد کار انجام شده که باید هیات‌های اجرایی هر هفته جلسات منظمی را برگزار کنند و تمام اختیارات شهردار نیز به شما تفویض شده است.

شهردار مشهد گفت: خانم عرب‌احمدی در منطقه یازده زحمت زیادی کشیدند و بهترین شخص برای سمت جدید و جایگزین آقای نورین‌مقدم ایشان هستند.>

ارجائی تصریح کرد: قطاری راه افتاده و شورا ریل‌های آن را گذاشته است و شهرداران مناطق لوکوموتیوهای آن هستند و اگر شما حرکت کنید واگن‌ها حرکت می‌کنند. سیاست ما منطقه محوری است و مشهد را با یک شهردار نمی‌توان اداره کرد و شما باید محکم پای کار باشید.

وی ادامه داد: آن‌چه امروز اهمیت دارد، کارآمدی نظام جمهوری اسلامی است و سرباز خط مقدم آن کسی است که بیشتر با مردم سروکار دارد که آن هم شهرداری است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}