یارانه معیشتی برای چند خانوار واریز شد؟ شرکت‌های فولادی سهامدار شرکت پیمانکار پروژه انتقال آب دریای عمان می‌شوند ممنوعیت خرید و فروش طلا و سکه در فضای مجازی اجرای نامناسب مالیات بر ارزش افزوده مشکل بزرگ تولیدکنندگان سومین دوره یارانه معیشتی امشب سه‌شنبه واریز می‌شود قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و ارز امروز در مشهد ۸ بهمن ۹۸ قیمت خودرو‌های داخلی و خارجی در بازار امروز ۸ بهمن ۹۸ +جدول واریز پاداش بازنشستگان بهداشت و درمان تا پایان هفته ساخت اعضای مصنوعی بدن در کارخانه ایرانی+فیلم مبلغ سود سهام عدالت چقدر است؟ جزئیات یارانه نقدی سال ۹۹+جدول قیمت روز گوشی موبایل در بازار امروز ۸ بهمن ۹۸+جدول  قیمت روز میوه، تره‌بار، گوشت و محصولات پروتئینی در بازار مشهد ۸ بهمن ۹۸+جدول شرایط ثبت‌نام طرح ملی مسکن تغییر کرد افزایش قیمت لوازم گرمایشی، سبب رشد هزینه‌های تعمیرات شده است کمیته ملی برای تأمین مالی پروژه‌های اقتصادی رونق بازار نقره پشت سد قاچاق ویروس چینی در نفس نفت اعلام وصول لایحه حمایت از سهام‌داران در مجلس رشد ۲ هزار واحدی شاخص پس از افت ابتدای صبح
خبر ویژه
اظهارات رئیس کل دادگستری خراسان رضوی

آینده روشن در انتظار پدیده شاندیز

  • کد خبر: ۱۱۴۳۸
  • ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۴
«شرایط خوبی به نفع سهام داران شرکت پدیده در حال ایجاد است و هماهنگی خوبی بین ارکان حاکمیت و بخش خصوصی در این زمینه وجود دارد.». این جملات بخشی از اظهارات رئیس کل دادگستری خراسان رضوی درباره وضعیت شرکت پدیده اظهار کرده است. پیش از این نیز غلامعلی صادقی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که با حضور رئیس دفتر رئیس‌جمهور برگزار شده بود وضعیت کنونی شرکت پدیده را مثبت ارزیابی کرده‌بود. روز گذشته، اما غلامعلی صادقی توضیحات مفصلی درباره آخرین وضعیت این شرکت ارائه کرد. او به ایرنا گفت: امروز شرکت متعلق به مردم و سهام داران پدیده است، امکان جذب سرمایه و نقدینگی برای شرکت نیز فراهم است و اگر شخص یا مؤسسه‌ای در قالب رأی دادگاه و با طرفیت مردم برای مشارکت اعلام آمادگی کند، شرایط فراهم است. رئیس کل دادگستری استان با بیان اینکه محوریت اداره شرکت با سهام داری است که بیشترین سهم را دارد، از سهام داران خواست به شایعات در فضای مجازی توجه نکنند، اطلاع رسانی لازم از مبادی رسمی انجام می‌شود. صادقی در خصوص ورود شرکت پدیده به بورس نیز افزود: رایزنی‌ها و جلسات متعدد در سطح کلان در این خصوص برگزار شده است، همچنین ستاد تدبیر در راستای تأمین منافع طلبکاران و به خصوص سهام داران جلسات مختلف تشکیل داده که پس از اتمام فرایند محاسبه سهام سهام داران، طلبکاران و تعهدنامه داران و ثبات وضعیت، اقدام اجرایی در این خصوص صورت خواهد پذیرفت. وی ادامه داد: نحوه تخصیص و مقدار سهام جبرانی برای اختصاص به سهام داران نیز به زودی تعیین تکلیف خواهد شد. رئیس کل دادگستری استان با اشاره به اجرای سریع و قاطع رأی دادگاه در خصوص این پرونده گفت: از محل رد مال برخی از دلالان در حکم این پرونده تاکنون حدود ۲۰۰ میلیارد تومان به شرکت پدیده مسترد شده که به نفع سهام دارانی است که در این مجموعه شریک اند. صادقی گفت: با توجه به تعیین تکلیف نهایی امور مختلف این شرکت، فضای خوبی برای جذب سرمایه گذار فراهم شده است، جذب سرمایه گذار نیازمند آرامش است، لذا سهام داران باید با بی توجهی به شایعات به حفظ آرامش موجود کمک کنند.
وی در زمینه بخش مفتوح پرونده نیز گفت: برای رسیدگی به اتهام سایر دلالان و مسئولان دخیل در موضوع نیز اقدامات لازم صورت گرفته و تحقیقات اولیه آغاز شده است. موضوع دلالان و همچنین عملکرد مدیران دستگاه‌های اجرایی که در قالب مشارکت و معاونت در این پرونده دخیل بوده اند درحال بررسی است. رئیس کل دادگستری خراسان رضوی با بیان اینکه مجموعه بانکی و مؤسسات مالی سهام داران عمده این شرکت هستند ادامه داد: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته و روند اجرای حکم، طلبکاران همکاری خوبی تاکنون داشته اند و به طور قطع این شرکت در آینده رشد خوبی را تجربه خواهد کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
ورزش 13981109004016
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}