تماس تلفنی تولیت آستان قدس رضوی با پزشکان و پرستاران قهرمان مبتلا به کرونا جمهوری اسلامی، قدرتمندتر از روز اول است تبعیض جنسیتی یک واقعیت فرهنگی است باران، مهمان هفته آینده آسمان خراسان رضوی خودروهای ورودی به شهر مشهد بصورت ۲۴ ساعته ضدعفونی می شوند +فیلم اعمال قانون خودروها در ۱۳ فروردین ۲۵۳ کیلومتر از رودخانه‌های خراسان رضوی برای مدیریت سیلاب لایه‌روبی شد ۹۷۰ دستگاه خودرو در جاده‌های خراسان رضوی اعمال قانون شد شرایط برخورداری از مستمری از کارافتادگی کلی در تامین اجتماعی بانوی ۹۸ ساله مشهدی کرونا را شکست داد تداوم بارش‌ها در خراسان رضوی انهدام باند توزیع مواد مخدر در مشهد پیام تبریک استاندار خراسان رضوی به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران روزانه ۵۷ محله در مشهد گندزدایی می‌شود مهم‌ترین سد در برابر مدیریت زنان باور‌های مدیران مرد است ممنوعیت ورود به روستاهای خراسان رضوی تنفس تتها ۴۰ روز هوای پاک در سال گذشته برای شهروندان مشهد درخواست ایجاد کرسی یونسکو در دانشگاه فردوسی مشهد ۹۱۰ مسافر در مبادی ورودی خراسان رضوی تب‌سنجی شدند رییس شورای شهر مشهد: راه‌اندازی ایستگاه صلواتی خطرناک است
خبر ویژه

در مجمع عمومی شرکت پدیده چه گذشت؟

  • کد خبر: ۱۳۳۷۰
  • ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶
۵ سال و ۳ روز بعد از آخرین مجمع عمومی پدیده دوباره مجمع عمومی این شرکت صبح ۱۰ دی ماه برگزار شد اما به حد نصاب حضور حداقل ۵۰.۵ درصد سهام‌داران نرسید.

به گزارش شهرآرا نیوز، در مجمع عمومی امروز شرکت پدیده بیش از ۱۷۰۰ نفر از سهامداران حضور داشتند اما این افراد تنها ۷.۳ درصد از سهام شرکت را در اختیار داشتند.
بر اساس ماده ۸۷قانون تجارت و با توجه به حدنصاب نرسیدن تعداد سهام حاضرین، مجمع عمومی شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگردی پدیده شاندیز به دور دوم موکول شد.
در این جلسه مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز از اختصاص سهام‌جبرانی پدیده به تمامی افرادی که از ۲۰ اسفند سال ۱۳۹۵ تاکنون سهامدار پدیده هستند خبر داد.
بر این اساس هرکسی که سهام شرکت ابنیه را در اختیار داشته است به ازاء هر ۱۰۰۰ سهم شرکت ابنیه ۹۴۳ سهم از شرکت توسعه را به عنوان سهام جبرانی با قیمت ۸۶۹۷ تومان دریافت کرده و در پرتفوی بورسی سهامداران واجد شرایط این میزان سهام با قید یاد شده نشسته است.
نیما مولایی سرپرست شرکت پشتیبانی سهام پدیده شاندیز در این جلسه گفت: آینده روشنی در انتظار شرکت پدیده شاندیز است. ارزش‌گذاری‌ شرکت پدیده به روز نیست. افزایش نرخ ارز و چند موج تورمی در قیمت فعلی و ارزش سهام شرکت پدیده لحاظ نشده است.
بعد از برگزاری مجمع عمومی دوم نماد شرکت توسعه گردشگری پدیده شاندیز (گتوشا) و درج صورت جلسه مجمع در سامانه کدال، نماد این شرکت با اجازه کمیته پذیرش فرابورس بازگشایی می‌شود و امکان داد و ستد آن فراهم خواهد شد.
شرکت ابنیه بعد از شرکت توسعه فرآیند ورودش به بورس آغاز خواهد شد و در آینده نزدیک وارد بازار سرمایه خواهد شد.
علی کریمی قدوسی مدیر عامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز اعلام کرد: تمام تلاش‌مان بر این است که بازگشایی نماد پدیده در بورس و امکان معاملات برخط آن تا پایان سال جاری فراهم شود. تا پیش از ورود به بورس فعالیت سامانه سناپ ادامه خواهد داشت تا حقوق سهامداران تضییع نشود.
عدم شرکت بانک‌ها در مجمع عمومی پدیده به خاطر محدودیت‌هایی است که قانون برای بنگاه‌داری بانک‌ها وضع کرده است. این موضوع در جلسه سران سه قوه حل خواهد شد و شرکت پدیده از این قاعده مستثنی می‌شود تا موسسه مالی و اعتباری ملل و بانک صادرات بتوانند در مجمع عمومی بعد حضور یابند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}