جزیئات عرضه اولیه نماد «والماس ۱» در فرابورس اعلام شد (۷ خرداد ۱۴۰۲) نرخ طلا و سکه در بازار امروز مشهد (۷ خرداد ۱۴۰۲) ثبت‌نام حدود ۴۳۶ هزارنفر برای دریافت سهام نوزادان متولد ۱۴۰۱ مصرف برق در مشهد به ۱۴۰۰ مگاوات رسید ریزش بورس امروز ادامه پیدا کرد | افت شاخص بورس به کانال ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحدی امروز (۷ خرداد ۱۴۰۲) آخرین وضعیت اجرای طرح نهضت ملی مسکن در خراسان رضوی | تخصیص سهمیه ۳۹۰ هزار ساخت برای خراسان رضوی در ۴ سال به خاطر ۱۸۰  گرم ماهی قیمت طلا، دلار، سکه و ارز در بازار آزاد امروز، یکشنبه (۷ خردادماه ۱۴۰۲) افزایش دما، رشد ۱۲/۵ درصدی مصرف برق را در کشور رقم زد بنزین سوپر امروز در کدام جایگاه‌های عرضه سوخت مشهد توزیع می‌شود؟ (یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲) پیش بینی قیمت سکه امروز (۷ خرداد ۱۴۰۲) | دلار در پرتگاه کانال ۴۰هزار تومانی؟ آگهی‌های غیرقانونی اجاره نانوایی با وسوسه سود ۶۵ میلیون تومانی | تخلف با تنور اجاره‌ای سود سهام عدالت چه زمانی پرداخت می‌شود؟ افت شدید «دلار» در ذخایر جهانی رکورد زد راننده‌های تازه ‌کار، کدام خودرو را بخرند؟ قیمت باتری خودروی سواری چند است؟ (۷ خرداد ۱۴۰۲) بازگشت قیمت سکه به کانال ۳۰ میلیونی (۶ خرداد ۱۴۰۲) قیمت انواع برنج ایرانی کاهش یافت (۶ خرداد ۱۴۰۲) ۴ میلیون شاغل صنفی از پرداخت مالیات معاف شدند (۶ خرداد ۱۴۰۲) تشریح جزئیات ثبت‌نام وام ۳۰میلیون‌ تومانی بازنشستگان کشوری
خبر فوری

تاکید بر حمایت از تولید با روش‌های غیر تورمی در خراسان رضوی

  • کد خبر: ۱۴۸۵۹۰
  • ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۶
تاکید بر حمایت از تولید با روش‌های غیر تورمی در خراسان رضوی
مدیر اداره تامین مالی زنجیره تولید بانک مرکزی گفت: یکی از اصلی‌ترین الزامات سرمایه گذاری برای تحقق رشد اقتصادی بالا توسعه کارآفرینی با محوریت بخش خصوصی است.

به گزارش شهرآرانیوز، دکتر آذرمند با حضور در همایش تقدیر از کارآفرینان خراسان رضوی که امروز ۱۳بهمن در مشهد برگزار شد گفت: در جلسه دیدار کارافرینان مقام معظم رهبری که ۱۰بهمن ماه برگزار شد تاکید بر رشد ۸درصد اقتصادی کشور بود. اگر اقتصاد ما رفاه، اشتغال پایدار وجایگاه بین المللی بخواهد نیاز به نرخ رشد پایدار دارد. مسلما الزامات آن ساده نیست و نیاز به رشد اقتصادی و سرمایه گذاری است .

به گفته مدیر اداره تامین مالی زنجیره تولید بانک مرکزی، یکی از اصلی ترین الزامات سرمایه گذاری برای تحقق رشد اقتصادی بالا بحث کارآفرینی و‌محوریت بخش خصوصی است . بدون محوریت این موارد امکان رسیدن به رشد اقتصادی بالا امکان پذیر نیست و اینیک اصل پذیرفته شده است.

وی تاکید کرد: برای وقوع این اتفاق هم بهبود فضای کسب و‌کار اهمیت دارد و‌هم رفع موانع مقرراتی و زیر ساختی مطرح است.

آذرمند تصریح کرد: ما در نظام بانکی تلاش خود را در استان داریم، تامین مالی زنجیره ای را با همکاری سایر دستگاه های استانپیگیری می کنیمو تلاش این است بعد از استان تهران که شروع کار ما در بحث تامین مالی زنجیره ای و حمایت از تولید با روش هایغیر تورمی بود. پایلوت های استانی در استان اصفهان و خراسان متمرکز کنیم و با حمایت مدیران این استان بتوانیم صنعت را توسعه دهیم.

یزدانبخش، مدیرانجمن کارفرمایان صنایع خراسان رضوی گفت: کارافرینیک عاشق و خدمتگزاری بی منت است و نیاز به تقدیر ندارد.

وی افزود: با تجربه چهل ساله در صنعت که دارم ، کارآفرین و صنعتگر اگر از سختی ها دور شوندو انچه که با عنوان ارامش را در رفاهبدانند دیرتر به دریچه اعلای کارافرینی می رسند. پس  نگاه باید وسیع و تحمل باید زیاد باشد.

وی ادامه داد: افراد بزرگی در  صنعت استان داریم جوانان باید مسیر زندگی انها را هم نگاه کنند وقتی یک کارآفرین از یک زیر زمینکار خود را شروع میکند و به جایگاه مناسب دست می یابد جوان باید این مسیر را هم ببیند که بدون سختی و تلاش نمیتواند به موقعیتبالا دست یابد. مسلما بستر رشد یک کارافرین در خانواده است و این مهم است که حمایت انجام شود.

به گفته یزدانبخش ، فضا باید برای و رشد وجود داشته باشد. امروز کارافرینان و صنعتگر نباید خدشه ای در امید‌ او به وجود آید، از دولتتقاصا داریم این شرایط را فراهم کند.  رسیدن به رشد  هشت درصدی اقتصاد با حمایت از جوانان و کارافرینان صنعتگران امکان پذیراست.

به گزارش شهرآرانیوز، در این همایش رونمایی از همایش  تجلیل از نخبگان و پختگان خراسان رضوی که در تابستان سال اینده قراراست برگزار شود رونمایی شد . همچنین از کارافرینان برتر استان  تجلیل شد. 

ارسال نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
تست آنلاین کرونا
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}