جاده‌های خراسان رضوی لغزنده است اختصاص ۵۰ دستگاه ونتیلاتور به مشهد از سوی وزارت بهداشت بارش‌های بهاری در راه استان خراسان رضوی ۵ بیمارستان معین در مشهد به بیماران قلب و عروق و مغز و اعصاب خدمات ارائه می‌دهند انجام دیالیز بیماران دیالیزی کرونایی در بیمارستان شریعتی و درمانگاه سیدالشهدای (ع) مشهد اقدامات ضد کرونایی شهرداری مشهد روی سامانه جهانی متروپلیس از توزیع بسته‌های بهداشتی برای جانبازان تا ضدعفونی معابر حاشیه شهر کارگاه تولید ژل ضدعفونی تقلبی در مشهد تعطیل شد حمایت شهرداری مشهد از گروه‌های مردمی و جهادی فعال در پویش مقابله با کرونا رئیس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد: نباید اقشار ضعیف را تنها بگذاریم عرضه گوشت در خراسان رضوی به صورت بسته‌بندی انجام شود ایجاد منطقه فناوری به سبک «سیلیکون ولی» از ۸ تا ۱۴ فروردین ماه در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی انجام شد:بازگرداندن ۱۳هزار خودرو در جاده‌های خراسان رضوی / جریمه ۲ هزار و ۶۷۵ دستگاه خودرو استاندار خراسان رضوی: خراسان رضوی همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد+ویدئو کاهش ۹۶درصدی ورود مسافر و ۸۱درصدی مصرف بنزین در ۱۳فروردین در مشهد افزایش بارندگی تا ۱۸ فروردین‌ اتوبوس و مترو در مشهد تا ۱۷فروردین تعطیل است/تمدید تعطیلی منوط به تصویب شورای شهر آرین منش‌: راه‌اندازی پویش چراغی برافروز حرکتی انسانی است ترافیک سبک در جاده‌های خراسان رضوی کار فرهنگی کار تبلیغاتی نیست
خبر ویژه

حمایت مدیریت‌شهری از حوزه سلامت برای کمک به رونق اقتصاد

  • کد خبر: ۴۸۵۱
  • ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۶

بیمارستان تخصصی و فـــوق‌تخصصی چشم‌پزشکی بینا، نخستین بیمارستان خصوصی چشم‌پزشکی شرق کشور به حساب می‌آید و شهر مشهد را در حوزه این علم یک گام به جلو برده است. شهردار مشهد نیز روز دوشنبه سری به این مجموعه درمانی زد تا از روند فعالیت آن اطلاع حاصل کند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی در این بازدید با اشاره به اهمیت سلامت شهروندان گفت: از حوزه بهداشت و سلامت و هر بخشی که به توسعه و رونق اقتصاد مشهد کمک کند، حمایت می‌کنیم.
وی افزود: یکی از مزیت‌های شهر مشهد حوزه سلامت و درمان است و این بخش را باید تقویت کرد تا به شهروندان و زائران داخلی و خارجی که به درمان نیاز دارند، خدمات‌رسانی شود. شهردار مشهد اضافه کرد: در این راستا فعالیت مجموعه‌های درمانی که خدمات سرپایی و تخصصی ارائه می‌دهند، در مشهد به‌شدت رو به گسترش است و اگر مجموعه‌هایی مانند بیمارستان بینا در رشته‌های مختلف در شهر ایجاد شود، می‌تواند به تمرکززدایی کمک کند. وی ادامه داد: این مجموعه‌ها می‌توانند در کنار ایجاد اشتغال زنجیره‌ای، فعالیت‌های پزشکی را به دنبال داشته باشند. کلائی گفت: شهرداری مشهد به‌عنوان یک هماهنگ‌کننده در حوزه‌های مختلف از فعالیت‌هایی که به رونق اقتصادی و بهداشت و سلامت شهروندان کمک کند، حمایت خواهد کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}