خبر ویژه

حمایت مدیریت‌شهری از حوزه سلامت برای کمک به رونق اقتصاد

  • کد خبر: ۴۸۵۱
  • ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۶

بیمارستان تخصصی و فـــوق‌تخصصی چشم‌پزشکی بینا، نخستین بیمارستان خصوصی چشم‌پزشکی شرق کشور به حساب می‌آید و شهر مشهد را در حوزه این علم یک گام به جلو برده است. شهردار مشهد نیز روز دوشنبه سری به این مجموعه درمانی زد تا از روند فعالیت آن اطلاع حاصل کند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی در این بازدید با اشاره به اهمیت سلامت شهروندان گفت: از حوزه بهداشت و سلامت و هر بخشی که به توسعه و رونق اقتصاد مشهد کمک کند، حمایت می‌کنیم.
وی افزود: یکی از مزیت‌های شهر مشهد حوزه سلامت و درمان است و این بخش را باید تقویت کرد تا به شهروندان و زائران داخلی و خارجی که به درمان نیاز دارند، خدمات‌رسانی شود. شهردار مشهد اضافه کرد: در این راستا فعالیت مجموعه‌های درمانی که خدمات سرپایی و تخصصی ارائه می‌دهند، در مشهد به‌شدت رو به گسترش است و اگر مجموعه‌هایی مانند بیمارستان بینا در رشته‌های مختلف در شهر ایجاد شود، می‌تواند به تمرکززدایی کمک کند. وی ادامه داد: این مجموعه‌ها می‌توانند در کنار ایجاد اشتغال زنجیره‌ای، فعالیت‌های پزشکی را به دنبال داشته باشند. کلائی گفت: شهرداری مشهد به‌عنوان یک هماهنگ‌کننده در حوزه‌های مختلف از فعالیت‌هایی که به رونق اقتصادی و بهداشت و سلامت شهروندان کمک کند، حمایت خواهد کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
ضمائم 13980628132814
ضمائم 13980628130742

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}