ورزش نوین در مشهد قدیم راه آسیا بسته شد نتیجه آن چیزی نبود که انتظارش را داشتیم شهرخودرو ۰ نفت مسجد سلیمان ۱ + فیلم گل/ حذف شهرخودرو در خانه باشگاه شهرخودرو خراسان موفق به اخذ مجوز حرفه‌ای شد اعتراض به فیفا به خاطر اهانت بحرینی‌ها به سرود ملی ایران شهرخودرو به‌دنبال دبِل نفت رکاب‌زنی در جام مهرگان توقف توس در گام نخست ویلموتس هم مسحور بحرینی‌ها شد شکست ایران مقابل بحرین با تک گل بحرینی ها از روی نقطه پنالتی+فیلم تصادف محمد احمدزاده سرمربی ملوان پرسپولیس محکوم و استقلال رفع اتهام شد ورزشگاه امام رضا (ع) و ثامن‌ الائمه، آماده میزبانی بانوان است شهر خودرو خراسان فردا میزبان نفت مسجد سلیمان در مشهد جام جهانی والیبال / تیم ملی والیبال ایران ۰ لهستان ۳ تا جایی که تداخلی در کار هیئت انجمن‌های ورزشی نشود، کمک می‌کنم ابومسلم شیرینی بود و نبودنش تلخی! کاروان موتور سواران مشهدی در راه کربلا نیمار برای پیوستن به رئال التماس می‌کرد!
خبر ویژه
همزمان با آغاز تمرین‌ها،خبر می‌رسد که تیم #تا_ثبت_جهانی_توس، به تازگی با جبرئیل حسن‌اُف، کشتی‌گیر عنوان‌دار مسلمان و آذربایجانی، به توافق رسیده است.

خانه کشتی استاد حمید توکل در ورزشگاه شهید بهشتی، این روز‌ها میزبان اردوی تیم تا ثبت جهانی توس است که برای حضور در لیگ برتر کشتی خراسان در 22 مهرماه آماده می‌شود. حسن یزدانی، یونس سرمستی، محمد نخودی، ابوالفضل حاجی‌پور، اسماعیل نجاتیان، امیرحسین مقصودی، جواد حمیدی، جعفر شمس ناتری، ایمان رحمانی‌زاده، محمد نامجو مطلق، علی‌رضا کریمی، اسماعیل محمودی، مصطفی نجفی و امیرحسین متقی، کشتی‌گیرانی هستند که با تیم تا ثبت جهانی توس، قرارداد امضا کرده‌اند و با هدایت مجید خدایی، کشتی‌گیر باسابقه خراسانی، بر روی دایره طلایی لیگ برتر حاضر خواهند شد. همزمان با آغاز تمرین‌ها،خبر می‌رسد که تیم #تا_ثبت_جهانی_توس، به تازگی با جبرئیل حسن‌اُف، کشتی‌گیر عنوان‌دار مسلمان و آذربایجانی، به توافق رسیده است. حسن‌‌اُف مدال برنز وزن ۷۴ کیلو مسابقات المپیک ریو و مدال نقره مسابقات جهانی 2018 و مسابقات قهرمانی کشتی آزاد جهان 2019 و چندین مدال طلا در اروپا را به‌دست‌آورده است. مجید خدایی، سرمربی تیم تا ثبت جهانی توس، این‌گونه توضیح داد: تمرین‌ها از دو روز گذشته آغاز شده و دیگر بازیکنان و جبرئیل حسن‌اُف و حسن یزدانی، از امروز پنج‌شنبه حاضر خواهند شد تا تمرین‌هایمان برای آغاز رقابت‌های لیگ برتر، با ترکیب کامل انجام شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
جامعه 13980725160549
شهرآرامترو 13980725123325
شهرآرامحله 13980725093834
شهرآرامحله 13980725093652

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}