خبر فوری
زمان ثبت نام وام بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام شد + جزئیات (۹ تیر ۱۴۰۰)
علی جهانی مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی در مورد ثبت نام وام بازنشستگان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش شهرآرانیوز، علی جهانی در مورد ثبت نام وام بازنشستگان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی گفت: ثبت نام وام بازنشستگان هنوز قطعی نشده و از روز شنبه هفته آینده ۱۲ تیرماه ثبت نام وام نهایی می‌شود.

وی ادامه داد: افزایش تعداد وام گیرندگان و همچنین افزایش سقف وام نیاز به توافق، هماهنگی و برنامه ریزی بیشتری با بانک عامل دارد و در حال حاضر تمامی امکانات نرم افزاری و پیاده سازی سیستم ثبت نام وام آمده است اما براساس توافق نامه‌ای با بانک، ضرورت دارد فرایند ثبت نام و پرداخت وام اصلاح و روان شود و همچنین دسترسی راحت‌تر صورت گیرد. به همین دلیل باید چند روزی صبر کنیم که بانک بتواند کارهایش را انجام دهد.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه مبلغ وام ۷ میلیون تومان است گفت: اعتبار در نظر گرفته شده نیز دو هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان است که براساس سهم کانون‌های بازنشستگی حدود ۴۰۰ هزار نفر می‌توانند از این وام‌ها استفاده کنند.

وی با تاکید به اینکه پرداخت وام در چند مرحله انجام می‌شود گفت: بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی می‌توانند برای ثبت نام به سامانه پرداخت وام مستمری بگیران مراجعه و ثبت نام کنند که توسط کانون‌های بازنشستگی فعال شده و نیازی به مراجعه حضوری نیست.


جهانی گفت: سال گذشته ۳۳۰ هزار نفر بطور متوسط هر نفر ۵ میلیون تومان وام دریافت کردند گفت: از زمانی که فرد برای وام ثبت نام می‌کند تا زمانی که وام به حساب بازنشسته واریز می‌شود نهایت سه روز طول می‌کشد.

منبع: مهر


اینجا بخوانید: 

 

کدام بازنشستگان می‌توانند وام ۷ میلیونی بگیرند؟ | ثبت‌نام در سامانه جدید تأمین اجتماعی

 

کدام بازنشستگان تأمین اجتماعی شرایط ثبت‌نام و دریافت وام ۱۴۰۰ را دارند؟

 

بازنشستگان تأمین اجتماعی: شرط سنی برای پرداخت وام را بردارید!

 

پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه ۱۰ تا ۶۰ میلیون تومانی؛ این وام شامل چه کسانی می‌شود؟

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}