ممنوعیت استفاده از مانکن زنده در ویترین فروشگاه‌ها کرونا چیست و چقدر خطرناک است سقوط یک پهپاد در ملاثانی + ویدیو امیر تتلو بازداشت شد برق‌گرفتگی، جان ۳۷ خراسانی را گرفت/ خراسان رضوی، سومین استان بیشترین آمار مرگ ناشی از برق‌گرفتگی  رتبه نخست خراسان رضوی در زایمان اضطراری در آمبولانس‌ پیدا شدن بسته مشکوک در تجریش تهران/ حضور تیم چک و خنثی در محل کنترل کرونا در فرودگاه امام خمینی (ره)+فیلم فیلم/خودکشی نافرجام دختر مشهدی از پل هوایی پارک ملت مشهد ثبت بیش از ۱۵ هزار مورد مراجعه زنان استان خراسان رضوی به پزشکی قانونی پس از نزاع +جدول  واژگونی اتوبوس تهران - شیراز در اصفهان/ خواب آلودگی راننده علت حادثه بود آخرین آماز از قربانیان ویروس کرونا؛ ۱۰۶ کشته و ۴۵۰۰ مبتلا آمادگی تیم‌های واکنش سریع اورژانس برای انتقال بیماران احتمالی کرونا سهم سنگین وزن‌ها از بار سنگین ترافیک جریمه و نمره منفی به حساب مالک میرود یا راننده خودرو؟ سرانه مصرف شیر در ایران کمتر از ۸۰ کیلوگرم است ۸ بهمن سومین مرحله حمایت معیشتی واریز می‌شود بوئینگ ام دی در مسیر توپولوف کارت های قدیمی معافیت و پایان خدمت فاقد اعتبار است پالایشگاه نفت کرمانشاه میزبان لک‌لک‌ها
خبر ویژه

سکانس وحشت در تالار لوکس

  • کد خبر: ۸۸۳۱
  • ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۲
مشکلات بهداشتی گسترده در یکی از تالارهای مشهد منجر به پلمب این مکان شد
مهدی قرآنی - چندی پیش گزارش‌هایی مردمی درباره تخلفات صنفی یکی از تالار‌های خیابان فرهاد مشهد به تعزیرات اعلام شد و با دستور حمید رضا کریم، مدیر کل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی، شعبه گشت سیار این سازمان به ریاست قاضی جلیلی سر خطِ پیگیری‌های این پرونده قرار گرفت.
گزارش مردمی از طبخ مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی در این تالار نسبتا معروف حکایت داشت، از همین رو تیم بررسی کننده با هدایت قاضی جلیلی وارد عمل شدند و این ملک تجاری را مورد بازرسی و بررسی قرار دادند.
تاریکی و بوی بد فضای آشپزخانه، این تالار پذیرایی را به سکانسی از فیلم‌های وحشت تبدیل کرده بود. همه چیز بوی تعفن می‌داد. از ظاهر چرخ گوشت پیدا بود که چند هفته‌ای است تمیز نشده و گوشت‌ها و پرت‌های باقی مانده در داخلش کپک زده بود.
یک سطل پر از آب بود که چند مرغ برای تازه ماندن داخل آن غوطه ور بودند در کنار یخچالی که چند ماهی می‌شد کسی سراغش را نگرفته بود و چرک از سر و رویش می‌بارید. از ظاهر خیس خورده مرغ‌ها هم پیدا بود که چند روزی داخل این سطل رها شده اند تا شاید مجلسی بخورد و تکلیف آن‌ها هم معلوم شود که ماندنی هستند یا پختنی.

از این غذا به فرزندم نمی‌دهم
مالک و صاحب این تالار پذیرایی که هیچ دفاعی برای مشکلات بهداشتی موجود در مجموعه اش نداشت و در ابتدا نظاره گر این جریان بود در واکنش به سؤال یکی از عوامل رسیدگی کننده مبنی بر اینکه آیا این غذا را پس از طبخ به فرزند خودت هم می‌دهی؟ سری تکان داد و بیان کرد: «خیر، این کار را انجام نخواهم داد»
با مشهود بودن تخلف این تالار رستوران، موضوع به جانشین دادسرای انقلاب مرکز استان خراسان رضوی اعلام و با دستور قاضی دشتی فدکی این ملک متخلف مهر و موم و پرونده تخلف مالک نیز تشکیل شد.

استفاده از رنگ تقلبی و قاچاق در غذا
مدیر کل سازمان تعزیرات حکومتی استان خراسان رضوی در تشریح دیگر ابعاد این پرونده در مصاحبه با شهرآرا اعلام کرد که برای مالک و صاحب این تالار پذیرایی متخلف پرونده‌ای در شعبه گشت سیار تعزیرات تشکیل شده و موضوع این تخلف تا حصول نتیجه ادامه خواهد داشت.
به گفته حمید رضا کریم در محل آشپزخانه این تالار پذیرایی متخلف مقادیری گوشت مرغ منجمد تاریخ مصرف گذشته و مقداری غذای فاسد شده به همراه رنگ‌های غیر مجاز و قاچاق غذایی که به عنوان رنگ زعفران استفاده می‌شد به دست آمد که در همان محل معدوم سازی شدند. این مقام مسئول به بازدید تیم گشتی شعبه سیار این سازمان از یک تالار پذیرایی دیگر در خیابان فرهاد اشاره کرد و گفت: با توجه به گزارش مردمی درباره این واحد تجاری و بازدید تیم رسیدگی کننده، تخلفی در این واحد صنفی مشاهده نشد، با این حال تذکرات لازم به مالک و صاحب این تالار پذیرایی نیز داده شد.
کریم در ادامه با اشاره به نظارت دقیق و بررسی‌های مجدانه سازمان تعزیرات حکومتی از واحد‌های صنفی در سطح استان، تأکید کرد: متخلفان بدانند که شعبه گشت سیار تعزیرات حکومتی با همکاری دیگر سازمان‌های مربوط مرتب بر بازار و واحد‌های صنفی نظارت خواهد داشت و چنانچه تخلفی به این سازمان اعلام و یا محرز شود با فرد خاطی در چهارچوب قانون و بدون هیچ مماشاتی برخورد خواهد
شد. مدیر کل سازمان تعزیرات حکومتی خراسان رضوی ادامه داد: گران فروشی، کم فروشی و احتکار از جمله تخلفات صنفی است که این سازمان با دستور و حمایت دستگاه قضایی مجدانه آن را بررسی و مورد پیگیری قرار می‌دهد.
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
ورزش 13981109004016
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}