رتبه چهارم خراسان‌رضوی در مهاجرپذیری بین استانی کشور تولیت آستان قدس رضوی: وجود جانبازان شیمیایی رسوا کننده تمدن غربی است افزایش دو برابری روز‌های ناسالم مشهد در بهار ۱۴۰۱ نسبت به سال قبل کاهش فوتی‌های عابرپیاده در مشهد با اجرای کلان‌پروژه «خط عابر _خط زندگی» قطعی برق دوباره در مشهد از سرگرفته شده است؟ + فیلم ششمین رویداد پیشگام در خراسان رضوی برگزار می‌شود اجتماع مردمی شهادت امام جواد (ع) در عرصه میدان شهدا مشهد ساعت کار مترو در روز جمعه ۱۰تیرماه از ۶ صبح آغاز می‌شود قانونی برای حفظ ایمنی شهر‌ها نگاهی به پیشه سنگ‌تراشی در مشهد قدیم به روایت یک مقاله قدیمی حمایت از دانش‌آموزان کم برخوردار با همکاری شهرداری مشهد و آموزش پرورش یادی از بازار سنگ‌تراشان مشهد که روزگاری همسایه حرم بوده است گذری بر تاریخ صنعت هرکاره تراشی در مشهد | سنگی که آیینه برکت شد حمایت مدیریت شهری مشهد از رونق کسب‌وکار‌های خرد در حاشیه شهر پایان زود هنگام بلوار «بصیرت» مشهد در کمتر از ۳ ماه معابر فرعی مشهد در اولویت اصلی پیاده روسازی رفع تصرف ۳۱۴ هکتار زمین در مشهد
خبر فوری
رییس کمیته بانوان کلان‌شهر‌های ایران: باید خانواده‌محوری را از شهرداری آغاز کنیم
رییس کمیته بانوان کلان‌شهر‌های ایران گفت: شهر‌های دوستدار خانواده و در سطح بالاتر شهر خانواده‌محور شهری است که تمامی اقدامات آنان پیوست خانواده داشته باشد، ما باید خانواده محوری را از شهرداری آغاز کنیم.

به گزارش شهرآرانیوز، مریم اردبیلی در نشست کمیسیون اجتماعی و فرهنگی مجمع شهرداران کلان‌شهر‌های ایران، اظهار کرد: یکی از مشکلاتی موجود، مباحث مربوط به خانواده محوری است؛ دغدغه خانواده‌ها جدی است و طبق فرمایشات آقا باید تغییر گفتمانی داشته باشیم و زمین‌های تمدنی را فراهم کنیم.

وی ضمن اشاره به اینکه بحث خانواده در شهر و نسبت حمکرانی خانواده سطوحی از توجه را نیاز دارد، افزود: در این زمینه مشکلات جدی و بزرگی وجود دارد و اقدامات ما فقط محدود به ساخت پارک مادر و کودک و ... شده است و ما به عنوان حاکم شهری خانواده را منفعل نگه داشته و میزان کمی خدمات به آنان ارائه می‌دهیم.

رییس کمیته بانوان کلانشهر‌های ایران بیان کرد: شهر‌های دوستدار خانواده و در سطح بالاتر شهر خانواده‌محور شهری است که تمامی اقدامات آنان پیوست خانواده داشته باشد، ما باید خانواده محوری را از شهرداری آغاز کنیم.

مشاور شهردار و مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران با بیان اینکه خانواده مصرفی شده است، خاطرنشان کرد: ما باید آسیب خانواده را درست و قدرت را به خانواده بازگردانیم، طرح‌هایی که پشت درب‌های بسته نوشته می‌شود، اهمیتی ندارد.

اردبیلی ضمن اشاره به اینکه در فضای فرا مدرن که قدرت دولت‌ها در حال کم‌شدن است اگر این قدرت را به خانواده دهیم، راه نجات ما است، تصریح کرد: هفته آینده با دختران نوجوان در حال انجام پروژه‌ای هستیم که براساس آن دختران را برای خانواده آینده تربیت کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}