بازارهای موقت مشهد بر مدار قانون قرار می‌گیرند خبرنگار، عضو شانزدهم شورای اسلامی شهر مشهد | ارائه لایحه نام‌گذاری معبر‌های مشهد به‌نام شهدا و درگذشتگان عرصه خبر شهردار مشهدالرضا(ع): از تمامی طرح های فناورانه در زمینه خدمت به زائران و مجاوران رضوی استقبال می کنیم برگزاری اولین رویداد ملی«تا ثریا» تبدیل ایده به خلق ثروت در مشهد ۸۰ میلیاردتومان برای تعریض پل دهرود در مشهد تعیین ۵ پهنه برای ساخت میدان بار مرکزی شهر مشهد رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد: مدیریت شهری پشتیبان شرکت‌های دانش بنیان است روضه‌ای برای حاشیه مشهد شهروند خبرنگار| تصاویری از بناهای تاریخی روستای عمرانی گناباد لیست بیمارستان های مشهد + آدرس و مشخصات کسر شارژ در معابر بدون الیت در مشهد! تلاش بی‌وقفه خادمان شهرداری مشهد برای برگزاری باشکوه مراسم دهه اول محرم در مشهدالرضا (ع) همه‌گیری نارسایی‌مالی شهرداری‌ها روز تلخ متخلفین؛ بازرسی بازار از روغن موتور تا مواد غذایی + فیلم قسمت‌های پلمب‌شده بیمارستان مهرگان مشهد بازگشایی شد معرفی ۱۵ مدیر متخلف مدرسه به هیات تخلفات آموزش و پرورش خراسان رضوی سیل کال قره‌خان که عیدگاه را برد روضه‌ای با عطر نان قاق |یادی از تکیه ۱۱۱ ساله «آقای شاه» در محله سرشور درباره پویش «سه‌شنبه‌های بدون خودرو» که در کاهش تردد خودرو‌ها اثر چندانی نداشته است معاون شهردار مشهد: قیمت‌گذاری در شهربازی پارک ملت از‌ سوی اتحادیه انجام می‌شود
خبر فوری
رییس کمیته بانوان کلان‌شهر‌های ایران: باید خانواده‌محوری را از شهرداری آغاز کنیم
رییس کمیته بانوان کلان‌شهر‌های ایران گفت: شهر‌های دوستدار خانواده و در سطح بالاتر شهر خانواده‌محور شهری است که تمامی اقدامات آنان پیوست خانواده داشته باشد، ما باید خانواده محوری را از شهرداری آغاز کنیم.

به گزارش شهرآرانیوز، مریم اردبیلی در نشست کمیسیون اجتماعی و فرهنگی مجمع شهرداران کلان‌شهر‌های ایران، اظهار کرد: یکی از مشکلاتی موجود، مباحث مربوط به خانواده محوری است؛ دغدغه خانواده‌ها جدی است و طبق فرمایشات آقا باید تغییر گفتمانی داشته باشیم و زمین‌های تمدنی را فراهم کنیم.

وی ضمن اشاره به اینکه بحث خانواده در شهر و نسبت حمکرانی خانواده سطوحی از توجه را نیاز دارد، افزود: در این زمینه مشکلات جدی و بزرگی وجود دارد و اقدامات ما فقط محدود به ساخت پارک مادر و کودک و ... شده است و ما به عنوان حاکم شهری خانواده را منفعل نگه داشته و میزان کمی خدمات به آنان ارائه می‌دهیم.

رییس کمیته بانوان کلانشهر‌های ایران بیان کرد: شهر‌های دوستدار خانواده و در سطح بالاتر شهر خانواده‌محور شهری است که تمامی اقدامات آنان پیوست خانواده داشته باشد، ما باید خانواده محوری را از شهرداری آغاز کنیم.

مشاور شهردار و مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران با بیان اینکه خانواده مصرفی شده است، خاطرنشان کرد: ما باید آسیب خانواده را درست و قدرت را به خانواده بازگردانیم، طرح‌هایی که پشت درب‌های بسته نوشته می‌شود، اهمیتی ندارد.

اردبیلی ضمن اشاره به اینکه در فضای فرا مدرن که قدرت دولت‌ها در حال کم‌شدن است اگر این قدرت را به خانواده دهیم، راه نجات ما است، تصریح کرد: هفته آینده با دختران نوجوان در حال انجام پروژه‌ای هستیم که براساس آن دختران را برای خانواده آینده تربیت کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}