خبر ویژه
رمز و راز‌های کارآفرینی در کتاب  «۱۰ راز کارآفـرینان»
کیت کامرون اسمیت در کتاب «۱۰ راز کارآفـرینان» از تجربیات ۲ دهه گذشته اش در زمینه کارآفرینی و درس‌های آموزنده این مسیر می‌گوید.
شهرآرانیوز - راز‌های تعریف شده در این کتاب به دنبال توانمندسازی شما در هر حوزه از امور زندگی هستند. «۱۰ راز کارآفرینان» برای شما رسالتی روشن‌تر در زندگی شخصی تان و دانشی بهتر در چگونگی رسیدن به موفقیت و آزادی از ترس هایتان را به ارمغان می‌آورد.
 
 
اگر یک کارمند هستید، این راز‌ها می‌تواند یاری رسان شما در جهت تفکر و فعالیت کارآفرینانه باشد و شما را برای شرکتتان ارزشمندتر کند. همچنین با توصیه‌های نویسنده، در ارتباط کاری با افراد، قدرتمندتر خواهید شد. این راز‌ها تجلی بخش ایده‌های بزرگ در زندگی شخصی و حرفه‌ای شما هستند. در این کتاب، کیت کامرون اسمیت تفاوت‌های طرز فکر یک کارآفرین را که چه در زمینه مالی چه در امور شخصی به او اجازه خلق موفقیت می‌دهد، برجسته و مشخص می‌کند. خواه یک کارآفرین بالقوه مشتاق باشید خواه صاحب یک کسب و کار پررونق، این نکات برجسته شما را در اجرای موفق کارآفرینی یاری می‌کند. این کتاب به شما می‌گوید درس‌هایی که از شکست هایتان به دست می‌آورید فوق العاده باارزش اند. همین که شما خواستار در آغوش کشیدن تجربیاتی هستید که مسئولیت آن‌ها را پذیرفته اید، یعنی همه موفقیت ها، اشتباهات و شکست هایتان تجربیات روشنگر قدرتمندی در زندگی شما خواهند بود. دانشی که از گذشته تان اندوخته اید قدرتی است که برای خلق آینده تان به آن نیاز دارید. با وجود این، اگر در شکست هایتان دیگران را ملامت یا از آن‌ها شکایت کنید یا خودتان را در اینکه چرا موفق نشده اید توجیه کنید، معنایش این است که شما از گذشته تان هیچ نیاموخته اید. برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق، باید دائما در حال حرکت به مقصد دلخواهتان باشید. یکی از راز‌ها در این کتاب بیانگر بزرگ‌ترین شکست تجاری نویسنده است که آن را تجربه کرده و درس‌های بزرگی از آن آموخته است. آن را به اشتراک گذاشته است، چون باور دارد اگر بخواهید کسی را تحت تأثیر قرار دهید، باید از موفقیت هایتان به او بگویید، اما اگر می‌خواهید به کسی واقعا چیزی بیاموزید، باید از شکست هایتان با او حرف بزنید. در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: کارآفرینان موفق درک می‌کنند که زندگی شغلی و شخصی شان روی یکدیگر تأثیر می‌گذارند و یافتن راه حل در یکی، به یافتن راه حل در دیگری کمک می‌کند. اگر متعهد شوید که در زندگی شخصی تان انضباط روزانه داشته باشید، به شما کمک خواهد کرد که در زندگی شغلی تان سیستم‌هایی را ابداع و به روز کنید. عکس این قضیه هم صادق است. علت آن این است که انضباط و سیستم، آسودگی خاطر ایجاد می‌کنند.
 
 

 
معرفی کتاب‌های دیگر
 
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}