افرادی که به بهانه گران شدن بنزین قیمت کالا‌ها را گران می‌کنند پیاده نظام آمریکا هستند مدیران اقتصادی باید فعالیت جهادی و شبانه روزی در کنترل قیمت‌ها داشته باشند مردم پای آرمان‌های انقلاب و نظام ایستاده‌اند مشهدی‌ها با ولایت تجدید میثاق کردند آماده باش شهرداری مشهد برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر انعقاد ۱۱۰۰ قرارداد داخلی و خارجی در شهرک صنعتی توس مشهد عدالت آموزشی در خدمت به دانش آموزان استثنایی تجلی می‌یابد افزایش جابه جایی۱۲۰ هزار مسافرتوسط ناوگان اتوبوسرانی طی دو روز برنامه حرکت قطار و هواپیما با توجه به بارش برف مشهد اولین برف پاییزی در مشهد شناسایی ۳ هزار اثر تاریخی در خراسان رضوی برگزاری هفتمین آزمون استخدامی دولت در خراسان رضوی پیام شورای اسلامی شهر مشهد در پی اتفاقات ناشی از افزایش قیمت بنزین جلوه‌گاه و نمود عدالت آموزشی در خدمت به دانش آموزان استثنایی است کاهش آلودگی هوای مشهد سطح جاده‌های خراسان رضوی لغزنده است غروب خونین حرم شهرداری مشهد نایب‌رئیس صندوق بین‌المللی توسعه کلان‌شهرها شد اجرای ۱۲ هزارو ۵۰۰ برنامه در هفته بسیج سیمای «سردار» در پایان راه
خبر ویژه

خط یک مترو را تا بهشت  رضا امتداد دهید

  • کد خبر: ۸۵۲۹
  • ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۱
اینجا تریبونی برای بیان نظرات، انتقادات، مشکلات و درخواست‌های شما شهروندان است و می‌توانید از روش‌های زیر، مطالبتان را با ما در میان بگذارید.

اینستاگرام: shahraranews@
تارنما: shahraranews.ir
رایانامه: info@shahrara.com
پیامک: ۳۰۰۰۷۲۸۹ پیام رسان:۰۹۱۵۴۲۹۴۵۸۰
مراجعه حضوری تلفن: ۵-۳۷۲۸۸۸۸۱-۰۵۱
شهروندان گرامی! با هدف پیگیری دقیق و سریع مسائل مطرح شده، لطفا آدرس و اطلاعات کاملی در اختیار ما قرار دهید.

 

قطارشهری
۱۵۸...۰۹۳۶ اتصال مترو به فرودگاه انتقال سریع مسافران به فرودگاه است، اما در حقیقت قطار هر ۲۰ دقیقه به فرودگاه می‌رود! طبیعتا مسافری که تازه از راه رسیده است نمی‌تواند تا این حد منتظر بماند؛ بنابراین از خودرو شخصی استفاده می‌کند. از سوی دیگر پیشنهاد می‌شود باتوجه به اینکه ممکن است فرودگاه به جای دیگری منتقل شود، خط یک مترو را تا بهشت رضا ادامه دهید.
بازار
۸۵۱...۰۹۳۶ مالکان محترم لطفا این قدر مستأجران را اذیت نکنید، به خدا قیامتی در کار است، عدالت خدا هم هست و در همین دنیا هم عدالتش را برای من و شما اجرا می‌کند؛ پس هنگام افزایش بهای اجاره انصاف را رعایت کنید.
شهروند- در بولوار شهید هنرور یک نانوایی سنگک آزادپز هست که چند ماه به علت نداشتن آرد تعطیل شده بود. با اینکه بیشتر از یک ماه است دوباره آغاز به فعالیت کرده، باز هم مشکل آرد دارد. لطفا مسئولان محترم رسیدگی کنند.
شهروند- امروز تنقلات را فقط می‌شود تماشا کرد، چون خیلی گران شده اند و خیلی‌ها توان خریدشان را ندارند.
بهزیستی
۰۹۳۰...۰۹۱۵ پسر ده ساله من اوتیسم دارد و مشکلاتش و مخفی بودن این مشکلات، هرروز باعث رنج او در مدرسه عادی می‌شود.‌ای کاش مسئولان ما از اتاق‌های دربسته شان بیرون بیایند و به وظایف خود عمل کنند تا حق امثال بچه‌های من ضایع نشود.
شهرداری
۴۴۵...۰۹۳۰ جناب آقای مهندس فرقانی، شهردار محترم منطقه ۳، چرا زمین چمن مصنوعی خیابان رسالت ۸۱ نور ندارد؟
۲۴۸...۰۹۱۵ مدیریت محترم خدمات شهری شهرداری منطقه ۳، پل‌های احداث شده بر روی جدول‌های فرعی‌های خیابان عبادی ۷۳، چون کوچه فاطمیه ۲۲ و ۲۴ و حدفاصل فاطمیه ۱۸ و ۲۰، همچنین نبش فاطمیه ۳، ۹، ۱۱، ۱۴ و... هیچ یک استاندارد نیستند و آب گرفتگی ایجاد می‌کنند.
شهروند- نمی‌دانم پیام دادن فایده‌ای دارد یا نه، ولی امیدوارم این پیام فقط به چاپ شدن ساده ختم نشود و رسیدگی هم بشود. کوچه دانشگاه یک، بعد از خیابان توحید، یکی از کوچه‌های قدیمی شهر است که ساکنانش خانواده‌های اصیلی هستند و ساختمان هایش بیشتر بافت سنتی دارند. این کوچه اصلا آسفالت خوبی ندارد و بار‌ها افراد، به ویژه سالخورده ها، به دلیل ناهمواری زمین خورده اند. همچنین این کوچه به پارکینگی رایگان برای ارباب رجوع شهرداری، شورای شهر و خود روزنامه شهرآرا تبدیل شده و عبور و مرور را برای ساکنان سخت کرده است. حتی ساکنان نمی‌توانند خودرو‌های خود را به راحتی از کوچه عبور دهند و مشکل دارند. مشکل دیگر این کوچه وجود حدود ۱۰ خانه خالی از سکنه است که به محل تجمع زباله‌ها تبدیل شده است. این‌ها همه زندگی را برای ساکنان سخت کرده است. قرار نیست همه کوچه‌های تمیز و مرتب فقط در بالای شهر باشد، ما مرکز نشینان هم شهروند همین شهر هستیم. گاهی فکر می‌کنیم شاید بهتر بود در این کوچه الیت اجرا و درآمدش صرف کوچه می‌شد. این کمترین کاری است که می‌توانند برایمان انجام دهند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}