تشکیل کمیته ملی برای تأمین مالی پروژه‌های سرمایه گذاری در خراسان رضوی برنامه‌های دهه فجر بنیاد شهید خراسان رضوی بر معرفی ۷۲ شهید شاخص متمرکز است بارش‌های پراکنده نیمه جنوبی خراسان رضوی را فرا می‌گیرد «مهر فاطمی»؛ الگوی موفق وقف مشارکتی در مشهد فضاسازی شهر به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) پلمپ ۲۰ واحد صنفی با تکرار تخلف در مشهد شهروند خبرنگار/ دغدغه‌های مالی و یارانه آموزش زبان خارجی برای رانندگان تاکسی خطوط مبادی ورودی و اطراف حرم فردا اجتماع بزرگ فاطمیون در عرصه میدان شهدا برنامه‌های ارتش در چهل‌ویکمین فجر انقلاب اعزام ۵۲ گروه دانشجویی زائر اولی به مشهد بهره برداری از جلوخان و پیاده روسازی ضلع جنوبی بازار رضا (ع) تا پایان سال ۹۸ خیابان رجب زاده و چندین مشکل سرمایه‌گذاری ۱۳ هزار میلیارد ریالی در شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی منابع بودجه سال آینده شهرداری ۱۲ هزار و ۷۹۲ میلیارد تومان است تا کنون ۷۷ درصد بودجه سال جاری محقق شده است اصلاح، بستر کاشت گونه‌های فضای سبز تقدیم بودجه ۹۹ مدیریت شهری به شورای شهر مشهد حیدری: انتشار نادرست اخبار در فضای مجازی از مصادیق ضربه به انسجام ملی است شهروندخبرنگار/ کف پوش همه زمین‌های بازی پارکی کودکان در مشهد
خبر ویژه

خط یک مترو را تا بهشت  رضا امتداد دهید

  • کد خبر: ۸۵۲۹
  • ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۱
اینجا تریبونی برای بیان نظرات، انتقادات، مشکلات و درخواست‌های شما شهروندان است و می‌توانید از روش‌های زیر، مطالبتان را با ما در میان بگذارید.

اینستاگرام: shahraranews@
تارنما: shahraranews.ir
رایانامه: info@shahrara.com
پیامک: ۳۰۰۰۷۲۸۹ پیام رسان:۰۹۱۵۴۲۹۴۵۸۰
مراجعه حضوری تلفن: ۵-۳۷۲۸۸۸۸۱-۰۵۱
شهروندان گرامی! با هدف پیگیری دقیق و سریع مسائل مطرح شده، لطفا آدرس و اطلاعات کاملی در اختیار ما قرار دهید.

 

قطارشهری
۱۵۸...۰۹۳۶ اتصال مترو به فرودگاه انتقال سریع مسافران به فرودگاه است، اما در حقیقت قطار هر ۲۰ دقیقه به فرودگاه می‌رود! طبیعتا مسافری که تازه از راه رسیده است نمی‌تواند تا این حد منتظر بماند؛ بنابراین از خودرو شخصی استفاده می‌کند. از سوی دیگر پیشنهاد می‌شود باتوجه به اینکه ممکن است فرودگاه به جای دیگری منتقل شود، خط یک مترو را تا بهشت رضا ادامه دهید.
بازار
۸۵۱...۰۹۳۶ مالکان محترم لطفا این قدر مستأجران را اذیت نکنید، به خدا قیامتی در کار است، عدالت خدا هم هست و در همین دنیا هم عدالتش را برای من و شما اجرا می‌کند؛ پس هنگام افزایش بهای اجاره انصاف را رعایت کنید.
شهروند- در بولوار شهید هنرور یک نانوایی سنگک آزادپز هست که چند ماه به علت نداشتن آرد تعطیل شده بود. با اینکه بیشتر از یک ماه است دوباره آغاز به فعالیت کرده، باز هم مشکل آرد دارد. لطفا مسئولان محترم رسیدگی کنند.
شهروند- امروز تنقلات را فقط می‌شود تماشا کرد، چون خیلی گران شده اند و خیلی‌ها توان خریدشان را ندارند.
بهزیستی
۰۹۳۰...۰۹۱۵ پسر ده ساله من اوتیسم دارد و مشکلاتش و مخفی بودن این مشکلات، هرروز باعث رنج او در مدرسه عادی می‌شود.‌ای کاش مسئولان ما از اتاق‌های دربسته شان بیرون بیایند و به وظایف خود عمل کنند تا حق امثال بچه‌های من ضایع نشود.
شهرداری
۴۴۵...۰۹۳۰ جناب آقای مهندس فرقانی، شهردار محترم منطقه ۳، چرا زمین چمن مصنوعی خیابان رسالت ۸۱ نور ندارد؟
۲۴۸...۰۹۱۵ مدیریت محترم خدمات شهری شهرداری منطقه ۳، پل‌های احداث شده بر روی جدول‌های فرعی‌های خیابان عبادی ۷۳، چون کوچه فاطمیه ۲۲ و ۲۴ و حدفاصل فاطمیه ۱۸ و ۲۰، همچنین نبش فاطمیه ۳، ۹، ۱۱، ۱۴ و... هیچ یک استاندارد نیستند و آب گرفتگی ایجاد می‌کنند.
شهروند- نمی‌دانم پیام دادن فایده‌ای دارد یا نه، ولی امیدوارم این پیام فقط به چاپ شدن ساده ختم نشود و رسیدگی هم بشود. کوچه دانشگاه یک، بعد از خیابان توحید، یکی از کوچه‌های قدیمی شهر است که ساکنانش خانواده‌های اصیلی هستند و ساختمان هایش بیشتر بافت سنتی دارند. این کوچه اصلا آسفالت خوبی ندارد و بار‌ها افراد، به ویژه سالخورده ها، به دلیل ناهمواری زمین خورده اند. همچنین این کوچه به پارکینگی رایگان برای ارباب رجوع شهرداری، شورای شهر و خود روزنامه شهرآرا تبدیل شده و عبور و مرور را برای ساکنان سخت کرده است. حتی ساکنان نمی‌توانند خودرو‌های خود را به راحتی از کوچه عبور دهند و مشکل دارند. مشکل دیگر این کوچه وجود حدود ۱۰ خانه خالی از سکنه است که به محل تجمع زباله‌ها تبدیل شده است. این‌ها همه زندگی را برای ساکنان سخت کرده است. قرار نیست همه کوچه‌های تمیز و مرتب فقط در بالای شهر باشد، ما مرکز نشینان هم شهروند همین شهر هستیم. گاهی فکر می‌کنیم شاید بهتر بود در این کوچه الیت اجرا و درآمدش صرف کوچه می‌شد. این کمترین کاری است که می‌توانند برایمان انجام دهند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
ورزش 13981109004016
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}