مشتریان بانکی برای دریافت رمز پویا تا پایان آذرماه مهلت دارند توزیع گوشت گوسفندی ۷۰ هزار تومانی در "شهرما" قیمت دلار به بالاترین نرخ در پاییز ۹۸ رسید قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و ارز امروز در مشهد ۹۸/۰۹/۱۴ شهرها بیش از رقابت به همکاری نیاز دارند مشکل قرارداد‌های سفید امضای جامعه کارگری کشور برطرف می‌شود سهام داران پدیده در «سجام» ثبت نام کنند خانه نشینی مشاغل خانگی حسابداری درگیر زمان سرمایه‌های خرد، موتور محرکه توسعه مشهد اخطار به بازار کدر بلورفروشان گرایش سرمایه گذاری در کلانشهر مشهد در حال تغییر است تصویب ۲۱ لایحه اقتصادی در کمتر از ۶ماه در صحن شورا برای رونق اقتصادی در شهر تکذیب شایعات اخذ مالیات از سپرده‌های بانکی یارانه حامل‌های انرژی شامل مدارس نیست گزارشی از چهارمین دوره کنفرانس ملی گردشگری اکوتوریسم مهر و موم سوپر گوشت در مشهد مشهد میزبان دومین نمایشگاه پوشاک ۱۷۰ هزار فرهنگی صاحب خانه می‌شوند برگزاری همایش ملی فناوری‌های نوین انرژی در مشهد
خبر ویژه

ابهام در عرضه بنزین سوپر

  • کد خبر: ۸۹۳۵
  • ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۳
درحالی‌که مدیران نفتی از عرضه کامل بنزین سوپر خبر می‌دهند، جایگاه‌داران از نحوه توزیع رضایت ندارند

علیرضا ظهیری - پس از کش‌وقوس‌های فراوان درباره توزیع بنزین سوپر در جایگاه‌های سوخت استان و شهر مشهد، هشتم آبان‌ماه امسال مدیرعامل شرکت پخش فراورده‌های نفتی خراسان‌رضوی از رفع نارسایی موجود در این زمینه خبر داد.
با این حال، دیروز قاسم کامران‌فر، رئیس اتحادیه جایگاه‌داران خراسان‌رضوی، اعلام کرد که بنزین سوپر در مدت ۱۳ روز عرضه دوباره آن به‌صورت محدود توزیع شده و همچنان این مشکل وجود دارد. اظهارنظری که مدیر شرکت ملى پخش فراورده‌هاى نفتى خراسان‌رضوى را به واکنش واداشت و علی‌اصغر اصغری، مدیرعامل شرکت‌پخش فراورده‌های نفتی استان در گفتگو با شهرآرا اعلام کرد که اظهارنظر رئیس اتحادیه جایگاه‌داران برایش سند نیست.
کامران‌فر، رئیس اتحادیه جایگاه‌داران، نیز در دفاع از صحبت‌های خود به ارائه آماری در این زمینه پرداخت و اظهار کرد: فقط ۷ تا ۸ جایگاه عرضه فراورده‌های نفتی به عرضه بنزین سوپر در مشهد اقدام می‌کنند که سوخت این جایگاه‌ها نیز نوبتی توزیع می‌شود. از روز هشتم آبان‌ماه تا امروز به هیچ‌کدام از جایگاه‌های عرضه فراورده‌های نفتی بنزین مورد نیاز توزیع نشده است.
کامران‌فر با بیان اینکه بیش از ۲ ماه بنزین سوپر توزیع نمی‌شد، ادامه داد: متأسفانه از روزی هم که توزیع این بنزین از سر گرفته شده است، توزیع به شکل محدودی صورت می‌گیرد؛ در ۱۳ روز گذشته به هر جایگاهی که در فهرست عرضه بنزین سوپر بوده، ۳ نفت‌کش ۲۰ هزارلیتری و در مجموع ۶۰ هزار لیتر ارائه شده که این میزان تنها جواب‌گوی ۴ الی ۵ روز جایگاه‌هاست.
وی با بیان اینکه عرضه نشدن مناسب بنزین سوپر سبب سردرگمی مردم شده است، تأکید کرد: نیاز روزانه شهر مشهد به بنزین سوپر نزدیک به ۲۰۰ هزار لیتر است و عرضه محدود این نوع سوخت به هیچ عنوان با نیاز شهر سازگار نیست.


حرف‌هایشان برای ما ملاک نیست
در پاسخ به سخنان رئیس اتحادیه جایگاه‌داران خراسان‌رضوی، اصغری، مدیر شرکت ملى پخش فراورده‌هاى نفتى استان، با تکذیب عرضه محدود بنزین سوپر در مشهد گفت: اکنون در همه جایگاه‌های شهر بنزین سوپر توزیع می‌شود و این روند همچنان از روز هشتم آبان‌ماه ادامه داشته است.
وی افزود:روزانه به صورت چرخشی ۱۲۰ هزار لیتر بنزین سوپر به جایگاه‌ها عرضه می‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}