وام کرونای مشاغل خراسان رضوی تا قبل از ۱۰ مرداد واریز می‌شود عرضه اولیه سهام شرکت‌ها در بازار سرمایه افزایش می‌یابد | آزادسازی سهام عدالت تا پایان سال ارزش سهام عدالت امروز ۲۲ تیر | سهام ۵۳۲ هزار تومانی ۱۷ میلیون و ۱۸ هزار تومان شد تصمیم‌گیری جدید برای تمدید کردن یا نکردن سقف ذخیره بنزین در کارت‌های سوخت آیا حضور کوپن های الکترونیکی به نفع اقتصاد کشور است؟ | برگشت به زمستان ۵۹ عوامل التهاب بازار خودرو چیست؟ ETF‌های جدید دولتی در بورس مشخص شد قیمت روز گوشی موبایل در بازار امروز ۲۲ تیر ۹۹+جدول سهام عدالت دارید، بخوانید ماجرای اخذ مالیات از خریداران خودرو صفر چیست؟ انتشار تصاویر رسمی و مشخصات K132 رونمایی از مزدا 3 هاچبک توربو عرضه اولیه رافزا این هفته به بورس می‌آید ۴ میلیون کد بورسی در کمتر از ۴ ماه صادر شد ارزش سهام عدالت امروز شنبه ۲۱ تیر | سهام قابل فروش به ۵ میلیون تومان رسید دارایکم به مدار صعود با ۱۰ درصد رشد در معاملات شنبه ۲۱ تیر بازگشت +جدول تکذیب شایعه توقف فروش صندوق ETF دوم و سوم وزیر راه خبر داد: وام ودیعه مستاجران، منتظر موافقت بانک مرکزی
خبر ویژه

ابهام در عرضه بنزین سوپر

  • کد خبر: ۸۹۳۵
  • ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۳
ابهام در عرضه بنزین سوپر
درحالی‌که مدیران نفتی از عرضه کامل بنزین سوپر خبر می‌دهند، جایگاه‌داران از نحوه توزیع رضایت ندارند

علیرضا ظهیری - پس از کش‌وقوس‌های فراوان درباره توزیع بنزین سوپر در جایگاه‌های سوخت استان و شهر مشهد، هشتم آبان‌ماه امسال مدیرعامل شرکت پخش فراورده‌های نفتی خراسان‌رضوی از رفع نارسایی موجود در این زمینه خبر داد.
با این حال، دیروز قاسم کامران‌فر، رئیس اتحادیه جایگاه‌داران خراسان‌رضوی، اعلام کرد که بنزین سوپر در مدت ۱۳ روز عرضه دوباره آن به‌صورت محدود توزیع شده و همچنان این مشکل وجود دارد. اظهارنظری که مدیر شرکت ملى پخش فراورده‌هاى نفتى خراسان‌رضوى را به واکنش واداشت و علی‌اصغر اصغری، مدیرعامل شرکت‌پخش فراورده‌های نفتی استان در گفتگو با شهرآرا اعلام کرد که اظهارنظر رئیس اتحادیه جایگاه‌داران برایش سند نیست.
کامران‌فر، رئیس اتحادیه جایگاه‌داران، نیز در دفاع از صحبت‌های خود به ارائه آماری در این زمینه پرداخت و اظهار کرد: فقط ۷ تا ۸ جایگاه عرضه فراورده‌های نفتی به عرضه بنزین سوپر در مشهد اقدام می‌کنند که سوخت این جایگاه‌ها نیز نوبتی توزیع می‌شود. از روز هشتم آبان‌ماه تا امروز به هیچ‌کدام از جایگاه‌های عرضه فراورده‌های نفتی بنزین مورد نیاز توزیع نشده است.
کامران‌فر با بیان اینکه بیش از ۲ ماه بنزین سوپر توزیع نمی‌شد، ادامه داد: متأسفانه از روزی هم که توزیع این بنزین از سر گرفته شده است، توزیع به شکل محدودی صورت می‌گیرد؛ در ۱۳ روز گذشته به هر جایگاهی که در فهرست عرضه بنزین سوپر بوده، ۳ نفت‌کش ۲۰ هزارلیتری و در مجموع ۶۰ هزار لیتر ارائه شده که این میزان تنها جواب‌گوی ۴ الی ۵ روز جایگاه‌هاست.
وی با بیان اینکه عرضه نشدن مناسب بنزین سوپر سبب سردرگمی مردم شده است، تأکید کرد: نیاز روزانه شهر مشهد به بنزین سوپر نزدیک به ۲۰۰ هزار لیتر است و عرضه محدود این نوع سوخت به هیچ عنوان با نیاز شهر سازگار نیست.


حرف‌هایشان برای ما ملاک نیست
در پاسخ به سخنان رئیس اتحادیه جایگاه‌داران خراسان‌رضوی، اصغری، مدیر شرکت ملى پخش فراورده‌هاى نفتى استان، با تکذیب عرضه محدود بنزین سوپر در مشهد گفت: اکنون در همه جایگاه‌های شهر بنزین سوپر توزیع می‌شود و این روند همچنان از روز هشتم آبان‌ماه ادامه داشته است.
وی افزود:روزانه به صورت چرخشی ۱۲۰ هزار لیتر بنزین سوپر به جایگاه‌ها عرضه می‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
توجه : نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمیشود.
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}