برترین های جشنواره مفلحون ۹۸ شهرداری مشهد معرفی شدند توقیف۱۰ هزار خودرو در مشهد تدوین بسته حمایت از تولید برای آغاز فعالیت کسب‌وکار‌های اقتصادی توزیع ۳۰۰ هزار بسته معیشتی در مشهد انجام روزانه ۳۰۰ سی. تی. اسکن برای بیماران مشکوک به کرونا در مشهد تماس کرونایی ۵۴۱۴ شهروند با مرکز ۱۳۷ مشهد کشف محموله ۴۲ میلیارد ریالی کالای بهداشتی در مشهد توزیع ۵۰ هزار بسته کمک معیشتی ویژه ماه مبارک رمضان در حاشیه شهر مشهد توزیع ۸۰۰ هزار جزوه آموزش مقابله با کرونا در مشهد ۶۳۶ مغازه در مشهد پلمب شد نگرانی معاون استاندار خراسان رضوی از شروع موج جدید کرونا فراهم شدن زیرساخت امکان دورکاری برای تمامی پرسنل شهرداری طرح فاصله گذاری اجتماعی نباید در پاسخگویی به شهروندان خللی ایجاد کند اجرای طرح میلیون‌ها صلوات برای تعجیل در فرج همزمان با نیمه شعبان توزیع 50 هزار بسته کمک‌معیشتی ویژه ماه رمضان در حاشیه شهر مشهد ادامه تعطیلی برای برخی صنوف در رده پر خطر در مشهد رونمایی از محفظه بیماران عفونی برای جلوگیری از انتشار ویروس در مشهد تصمیم جدیدی برای فعالیت مجدد اتوبوس و مترو اتخاذ نشده است آغاز مجدد جمع آوری پسماند‌های خشک در مشهد اتوبوس و مترو کماکان باید تعطیل بماند
خبر ویژه
دبیر سومین جشنواره هنرهای شهری خانه بهار از اکران مجازی یادمان های نوروز ۹۹ مشهد خبر داد

به گزارش شهرآرانیوز، صدرا یوسفی، دبیر سومین جشنواره هنرهای شهری خانه بهار گفت: قبل از شیوع ویروس کرونا تعدادی از یادمان‌های نوروزی که آماده شده بود در شهر نصب شد اما برای این که به کمپین درخانه بمانیم بپیوندیم و همچنین برای افزایش روحیه شهروندان اقدام به راه اندازی پویش "یادمان‌های نوروزی به عید دیدنی مردم می‌آیند" کرده‌ایم.
وی افزود بر این اساس هرشب ساعت ۱۰ از طریق سایت و کانال خانه بهار و اپ شهرمن فیلم‌های مرتبط با یادمان‌های شهری به نمایش گذاشته می‌شود. شهروندان می‌توانند از طریق فضای مجازی این یادمان‌ها را مشاهده و به این المانها رای دهند.

یوسفی خاطرنشان کرد بخشی از المانهای نوروزی وسردیس‌های مفاخر که آماده نصب بود به دلیل شیوع ویروس کرونا نصب نشده است، امیدواریم بعد از فروکش ویروس کرونا این یادمان‌ها به همراه یادمان‌های گل و رویدادهای هنری پیش بینی شده برای نوروز درجشنواره پایان بهار یا جشنواره تابستانه اکران شود.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}