سرپرست اداره کل منابع انسانی شهرداری مشهد منصوب شد تدوین نمای خاص برای ساختمان‌های اطراف حرم اجرای طرح انضباط ترافیکی در مشهد مصوبات نود و هفتمین صحن علنی شورای شهر مشهد رفع عوارض پیرامونی اطراف حرم به کمک مصوبه تهاتر با بنیاد تعاون ناجا طرح تفصیلی حوزه‌های ۷گانه شهر مشهد به صحن علنی شورا رسید موج دوم کرونا در مشهد | حضور عضو علی البدل شورا در صحن علنی کاربری کمربند جنوبی مشهد تغییر می‌کند؟ کیفیت هوای مشهد در وضعیت سالم تشدید مجازات ساخت و سازهای غیرمجاز در مشهد توافق برای تخریب «دیوار نامهربانی» برداشت آلبالو زن میانسال را به قعر چاه فرستاد! جلوخان آرامگاه فردوسی به کهن‌دژ متصل می‌شود افزایش ۳۰ درصدی قیمت لوازم یدکی در بازار | لزوم کیفیت‌سنجی از ورودی‌های کشور ورود بدون ماسک مسافر به قطارشهری مشهد ممنوع است/استقرار گروه‌های پایش و نظارت در قطارشهری هیچ بیمارستانی برای دریافت تأییدیه ایمنی به آتش‌نشانی مشهد مراجعه نکرده است استفاده از ماسک برای تاکسیرانان الزامی شد پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی فقط توسط ۴ درصد شهروندان بررسی پیش‌نویس تفاهم‌نامه سامان‌دهی کارگران ساختمانی در کمیسیون بودجه شورا همراهان بیمار در دام کلاهبرداران
خبر ویژه
قشر متوسط مشهد در حال تبدیل شدن به محروم/افزایش ۱۰۰ درصدی اجاره بها در مناطق نابرخوردار
اکنون قشر متوسط مشهد نیز در حال تبدیل شدن به قشر محروم هستند، مبلغ اجاره خانه در حاشیه شهر مشهد تا صد درصد زیاد شده است.

لاله سادات کوثری/شهرآرانیوز- شهناز رمارم عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد در نطق پیش از دستور نود و سومین صحن علنی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شوراهای اسلامی در مسیر پر فراز و نشیب قرار داشته و به برکت حضور هزاران نفر از نمایندگان مردم نظارت عامه را به عنوان نهاد مردم سالار بر عهده دارند.


شهناز رمارم افزود: شوراهای شهر در وضعیت کنونی در دوران بلوغ هستند. مسئولیت خطیر نمایندگان مردم پاسخ درست به مطالبات مردم است.
وی ادامه داد: یادآوری می کنم با آغاز سال پایانی شورای پنجم وقت آن رسیده است که با تمرکز با یاداوری وعده های انتخاباتی به محاسبه عملکرد خود بپردازیم و از فرصت باقیمانده استفاده کنیم.

وی همچنین گفت: بالاخره حکم اولین زن شهردار را آقای شهردار بعد از فراز و نشیب بسیار امضا کردند. ما منتظریم مدیر زن در کسوت مدیرعاملی سازمان‌های شهرداری نیز ببینیم.

وی افزود: با کمال تاسف و اندوه کلان شهر مشهد به رقم برخورداری از بارگاه امام رضا و موقعیت سوق الجیشی مشهد و اینکه می تواند مکان مناسبی برای سرمایه گذاری باشد به یکی از بزرگترین کانون های حاشیه نشینی و کلونی های فقر تبدیل شده است‌.

وی ادامه داد: در شرایطی که افزایش سرسام آور اجاره بها کانون خانواده ها را در مرز از هم گسیختگی قرارداده از شهرداری می‌خواهم در راستای بند ۲۱ ماده۵۵ شهرداری برای تامین مسکن ارزان قبمت اقدام فوری در این زمینه انجام دهند. 
وی با بیان اینکه اکنون قشر متوسط مشهد نیز در حال تبدیل شدن به قشر محروم هستند افزود: مبلغ اجاره خانه در مشهد تا صد درصد زیاد شده است.
وی گفت: حاشیه کال دروی ۵ میلیون تومان رهن با ۱۰۰ هزار تومان اجاره به ۲۰ میلیون تومان رهن با ۵۰۰ هزار تومان اجاره تبدیل شده است. برای قشر محروم باید فکری شود.

وی ضمن عرض تبریک به منتخبین مشهد در سنگر قانون گذاری افزود: انتخاب رئیس و نایب رئیس مجلس از خطه خراسان را به فال نیک می‌گیریم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
توجه : نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمیشود.
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}