خبر ویژه
جریمه کرونایی برای ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار راننده در ۵۰ روز اخیر
سخنگوی ناجا از اعمال جریمه محدودیت‌های کرونایی برای ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار راننده متخلف در ۵۰ روز گذشته در کشور خبر داد.
به گزارش شهرآرانیوز؛ سخنگوی ناجا از اعمال جریمه محدودیت‌های کرونایی برای ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار راننده متخلف در ۵۰ روز گذشته در کشور خبر داد.
سردار مهدی حاجیان در تشریح جزئیات این خبر به خبرگزاری ایسنا گفت: در پی اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی در کشور که از ابتدای آذر امسال کلید خورد ۴۰۹ هزار مأمور در هزار و ۹۵۸ نقطه از کشور در روند این مأموریت مشارکت داشته‌اند.

این مقام ارشد انتظامی کشور بیان کرد: در این مدت تردد خودرو‌ها در کشور ۲۱ درصد نسبت به بازه زمانی مشابه خود در سال گذشته کاهش داشته است. همچنین در ۵۰ روز اخیر تاکنون از خروج یک میلیون و ۶۶۳ هزار خودرو در جاده‌های کشور جلوگیری شده و آنان به مبدأ خود بازگشته‌اند.

سردار حاجیان با بیان اینکه در روز‌های نخست اجرای طرح، رویکرد پلیس توجیه رانندگان بوده است، ادامه داد: در این مدت ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار پیامک برای رانندگانی که طبق ردیابی پلیس مشخص شده از مبدأ خود (شهر خود) خارج شده‌اند، ارسال شده است. در روند اجرای این طرح و انجام بررسی‌های کارشناسانه پلیس و رصد معابر درون و برون شهری بالغ بر ۲ میلیون و ۱۳۳ هزار و ۳۱ خودرو در مناطق نارنجی تردد داشته و ۵۷۳ هزار و ۱۵۷ دستگاه خودرو نیز در مناطق قرمز جریمه شده‌اند.

سخنگوی ناجا در مورد اقدامات انجام شده برای مقابله با کرونا در حوزه اماکن و صنوف هم گفت: در این ۵۰ روز از یک میلیون و ۱۵۸ واحد صنفی بازدید شده که ۶۳۵ هزار تذکر و ۱۰۴ هزار صورتجلسه صادر شده و ۳۰ هزار و ۴۹۸ واحد متخلف نیز با هماهنگی و دستور قضایی پلمب شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}