کدام مدارس مشهد شنبه و دوشنبه تعطیل هستند نظارت مستمر بازرسان بهداشت محیط از ایستگاه‌های زائران در دهه پایانی صفر انتقال بیمارستان صحرایی دانشگاه مشهد به مسیر پیاده روی زائران پیاده امام رضا (ع) تمهیدات ترافیکی پلیس راهور استان برای دهه پایانی صفر در مشهد بانوی تایلندی در حرم رضوی به دین اسلام مشرف شد پرواز زنجان - مشهد تا اطلاع ثانوی متوقف شد سفیر ایتالیا در ایران به مشهد سفر می‌کند آغاز به کار ایستگاه‌های خدمت‌رسان آستان قدس رضوی به زائران پیاده دهه پایانی صفر سفر به مشهد، هدیه مادر شهید به بازیکن پرسپولیس میدان‌های سپاد به  نام شاعران برخورد با چیدمان‌های مزاحم شهری رکورد ۱۶۸۰ میلیارد تومانی پاداش میلیونی برای افشاگران فساد در شهرداری مشهد کارخانه نوآوری مشهد، الگویی برای تمام کشور شهردار مشهد در ایستگاه مترو مشهد نمادی از گفتگو و آزاداندیشی باشد معضل غیبت ناشران برجسته در نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد بزرگراه‌های حادثه‌خیز گیشه با حضور مشهدی‌ها رونق می‌گیرد؟
خبر ویژه

انتقاد از گرما و شلوغی در برخی اتوبوس‌ها

  • کد خبر: ۱۷۰۷
  • ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۱
اینجا تریبونی برای بیان نظرات، انتقادات، مشکلات و درخواست‌های شما شهروندان است و می‌توانید از روش‌های زیر، مطالبتان را با ما در میان بگذارید.

اینستاگرام: shahraranews@
تارنما: shahraranews.ir
رایانامه: info@shahrara.com
پیامک: ۳۰۰۰۷۲۸۹ پیام رسان:۰۹۱۵۴۲۹۴۵۸۰
مراجعه حضوری تلفن: ۵-۳۷۲۸۸۸۸۱-۰۵۱
شهروندان گرامی! با هدف پیگیری دقیق و سریع مسائل مطرح شده، لطفا آدرس و اطلاعات کاملی در اختیار ما قرار دهید.

 

بازار
شهروند: من نمی دانم این میوها و تره بار از کدام شهر به اینجا آمده است. برخی میوه ها اصلا خوردنی نیست. طالبی خریدم، بسیار سفت بود و بی مزه. تصمیم گرفتم کمپوتش کنم شاید کیفیتش بهتر شود اما نشد.
شهروند: از وضعیت حبوبات وارداتی گله دارم،حبوبات رنگارنگ که گویا با محصول ایرانی مخلوط شده است. لپه ها زرد پر رنگ بود ولی خوب پخته نمی شود. گویا پاکستانی است. ما خودمان در ایران بهترین حبوبات و مواد غذایی را داریم. چرا نظارتی نیست و چرا بهترین محصولات باید صادر شود؟


اتوبوس رانی
شهروند: لطفا از وضعیت اتوبوس های محله عمار یاسر گزارش تهیه کنید. پارسال اتوبوس های محله ما فرسوده و قدیمی و بدون کولر بود. به لطف شما و پیامک هایی که چاپ کردید و پیگیری کردیم و آقای دکتر بهاروند، رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر، از محل ما بازدید کرد و دستور داد اتوبوس های جدید و کولردار وارد این خط شد. ولی ظرف یک ماه گذشته هر دو اتوبوس کولردار را به خط دیگری منتقل کردند و برای ما دو اتوبوس گازسوز بدون کولر گذاشتند. با مدیر مربوط تماس گرفتم و گفت اتوبوس نداریم، با اینکه من اطلاع دارم به پنج شش خط مینی بوس داده اند و تعداد زیادی اتوبوس از خطوط خارج شده است. با ۱۳۷ تماس گرفتم و گفتند صبر کنید تا چند ماه آینده اتوبوس کولردار وارد خط عمار یاسر می شود؛ یعنی در این هوای گرم و طاقت فرسا باید اتوبوس های گرم داشته باشیم، بعد در زمستان برای ما اتوبوس کولردار می گذارند؟
شهروند: حرف مسئولان را باور و با اتوبوس تردد کردیم. واقعا شلوغی برخی خطوط بسیار زیاد است. بهتر است مسئولان هم یک بار خودشان اتوبوس را امتحان کنند.


شهرداری
0915000296 از شهرداری درخواست می کنم تعداد آب سردکن های داخل شهر و ورودی شهر مشهد را افزایش بدهد. در سطح شهر خیلی کمبود آب سردکن داریم.
0915000449 چرا کارکنان شهرداری منطقه 5 در پاسخ به اخذ مجوز تعمیرات، پاسخشان همیشه ثابت و تکراری است. می گویند بساز و ما می آییم طبق ماده فلان پلمب می کنیم، بعد جریمه تعیین می شود؛ اینکه نشد جواب.
0915000486 هدف از گشایش بازارهای میوه و تره بار شهرداری این بود که جنس ارزان تر به دست مردم برسانند. متأسفانه به علت نبود نظارت قیمت ها در مواردی گران تر ارائه شده است.
0915000248 از شهرآرا می خواهم پیگیر بدون استفاده ماندن زمین چمن مصنوعی در رسالت 81 باشد. شایان توجه شهرداری منطقه 3.
شهروند: از شهرداری به دلیل اجرای عملیات احداث آسفالت و اتصال بولوار خاقانی و نماز تشکر می کنم. فقط بهتر بود حالا که این عملیات انجام می شود، اتصال مذکور به شکل بولوار باشد نه خیابان.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}