خبر فوری
چرا مابه‌التفاوت حقوق فروردین بازنشستگان را پرداخت نمی‌کنید؟
با وجود اینکه قول پرداخت مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین‌، در خرداد امسال داده شده بود، اکنون نیمه دوم تیر هم در حال سپری‌شدن است و از این پرداخت‌ها خبری نیست.

طنین همتی|شهرآرانیوز، قول پرداخت مابه‌التفاوت حقوق فروردین بازنشستگان تأمین اجتماعی در خرداد داده شده بود، اما اکنون نیمه دوم تیر هم سپری شد و هنوز از زمان این پرداخت‌ها خبری نیست.


بازنشستگان از پرداخت‌نشدن به‌موقع افزایش حقوق فررودین گله دارند و می‌گویند خرداد به آخر رسید، پس این مابه‌التفاوت حقوق فروردین چه شد؟ مگر نگفتند آخر اردیبهشت یا اوایل خرداد پرداخت می‌شود!
آن‌ها اعلام کردند: افزایش و متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان را صریح و آشکار و بیشتر از قبل اعمال کنید تا این قشر تلاشگر در همه دوران‌ها، دعاگوی وجود شما باشند.

 

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران دیروز ۱۶تیر از پرداخت این مابه‌التفاوت با حقوق تیر خبر داده بود و گفت: بر اساس قولی که مسئولان سازمان تأمین اجتماعی داده‌اند، قرار است این مابه‌التفاوت با حقوق تیر بازنشستگان پرداخت شود.
وی اعلام کرد: ۴۰ درصد بازنشستگان متوسط‌بگیرند و از سازمان بابت مابه‌التفاوت برای افزایش حقوق‌ها در فروردین، طلب دارند که قرار است این ماه پرداخت شود.


دهقان کیا با اشاره به اینکه برای پرداخت این مابه‌التفاوت، سازمان تأمین اجتماعی به ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، تأکید کرد: اطلاع دارم که سازمان تأمین اجتماعی به‌دنبال تأمین این اعتبار است و علت تأخیر در پرداخت این مابه‌التفاوت نیز تأمین‌نشدن ۲ هزار میلیارد تومان تاکنون بوده است که امیدواریم این ماه محقق شود.


به گزارش شهرآرانیوز، سازمان تأمین اجتماعی از ابتدای سال وعده پرداخت مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین بازنشستگان را داده بود، اما معلوم نیست این‌بار با حقوق تیر پرداخت یا دوباره به زمان دیگری موکول می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تائید توسط شهرآرانیوز در سایت منتشر خواهد شد.
نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پربازدید
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}