شهرآرانیوز

پربازدید
پیشخوان شهرآرا
کیوسک
یادداشت بیشتر
سرخط خبرها
پرونده ویژه
پیشنهاد سردبیر بیشتر
بازی رضا نیکخواه ۷۴ساله در «جوکر» دوباره او را سرزبان‌ها انداخت

بازی رضا نیکخواه ۷۴ساله در «جوکر» دوباره او را سرزبان‌ها انداخت

این مرد ۷۴ ساله بوشهری به قول امیر مهدی ژوله، آن قدر چهره اش رسمی و جدی است که آدم گمان می کند دیپلمات وزارت خارجه است. با این وجود اما او بازیگر فیلم ها و سریال های کمدی است و حالا چند هفته ای است که به لطف حضور درخشانش در برنامه جوکر، ستاره شنبه های وی او دی ها شده است. غلامرضا نیکخواه با حضور در مبارزه ای که باید خنداند و نخندید تا برنده شد، به یکی از جذاب ترین شرکت کنندگان و در عین حال خطرناک ترین رقیب تبدیل شده است به نحوی که حالا بسیاری از او و اجراهای او در این برنامه حرف می زنند.
روایتی از اشتغال‌زایی هنرمند مشهدی برای زنان زندانی

روایتی از اشتغال‌زایی هنرمند مشهدی برای زنان زندانی

هنر، زیبایی است. این را در ذات خود دارد و اصلا به همین دلیل است که مردم، در گذر سال ها و قرن ها، همیشه مجذوب هنر در هر رشته و گرایشی بوده اند. فارغ از این اما، هنر گاه در طول حیات خود، زیبایی های مضاعف تری از آن چه در ذات خود دارد نیز بروز داده است؛ آن جا که ورای ذات ریبا و هنری اش به یاری کسانی آمده که نیاز به حمایت داشته اند. خانم پرستار مشهدی، یکی از همان هنرمندانی است که هنرش، بانی خیر شده و به کمک زنانی آمده که دستشان از امکان انجام خیلی کارها کوتاه است. داستانش را بخوانید. خواندنی است.
سال‌های گریز از تنهایی

سال‌های گریز از تنهایی

کارشناسان خانواده در کنار متخصصان طب سالمندی در مقالات و سخنرانی‌های مختلف با قاطعیت گفته اند و می‌گویند که اصل ازدواج در سنین یاد شده، به کاهش افسردگی، افزایش امید به زندگی، کاهش مشکلات جسمی و پیشگیری از فراموشی منجر می‌شود. آن‌ها به باور‌های غلطی اشاره می‌کنند که آفت ازدواج در میان سالی و سالمندی به شمار می‌رود. چیز‌هایی از این قبیل که ازدواج مجدد یعنی وفادار نبودن به همسر فوت شده؛ همین طور تمایل ازدواج مردان سالمند به دختران جوان یا مثلا محدودیت‌های عرفی بیشتر برای ازدواج زنان میان سال و سالمند به اضافه مقاومت فرزندان برای ازدواج والدینشان.
چرا هنوز برخی شهروندان بدون ماسک در جامعه رفت و آمد می‌کنند؟

چرا هنوز برخی شهروندان بدون ماسک در جامعه رفت و آمد می‌کنند؟

وقتی ساده ترین کار ممکن را به درستی انجام ندهیم، مجبور خواهیم شد سخت ترین مسیر ممکن را طی کنیم. مسیری دردناک و آزار دهنده که معلوم نیست بتوانیم به پایانش برسیم. نزدیک به 2 سال است که کرونا سایه سیاهش را بر سر زندگی مردم جهان انداخته و هر روز خبر کشته شدن مردمان بسیاری به دست این ویروس منحوس را می شنویم. ویروسی که تا امروز درمان مشخصی برای دفع آن پیدا نشده و تنها راه موثر، پیشگیری است. واکسن بهترین راه پیشگیری است و ماسک زدن و رعایت پروتکل ها، ساده ترین آن. کار ساده ای که بسیاری آن را انجام نمی دهیم.
{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}