خبر ویژه

قدردانی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از شهردار مشهد

  • کد خبر: ۷۴۵۹
  • ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۴

چند هفته پیش بود که شهردار مشهد در مراسم بهره‌برداری از 2 مرکز خدمات خودرویی در حضور رئیس سازمان محیط زیست کشور اعلام کرد که مدیریت شهری در موضوع محیط زیست با هیچ‌کس تعارف ندارد و در این موضوع به شدت سخت‌گیر است. این سخن و اقدامات عملی شهرداری مشهد در حوزه محیط زیست سبب شد تا در جلسه اخیر کارگروه کشف‌رود، مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی به نیابت از معاون رئیس جمهور لوح سپاس عیسی کلانتری از محمدرضا کلائی را تقدیم او کند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور با ارسال این لوح سپاس از خدمات شهردار مشهد در حوزه حفاظت محیط زیست این کلان‌شهر قدردانی کرده است.
عیسی کلانتری در بخشی از تقدیرنامه خود خطاب به کلائی گفته است: «بی‌تردید رفاه و آسایشی که بشر در توسعه اقتصادی و اجتماعی جست‌وجو می‌کند، فقط در محیط زیست سالم به دست می‌آید. یقین داشته باشید تلاش بی‌ریا، دوراندیشانه و خالص جناب‌عالی، برای حفظ و صیانت از محیط زیست نه تنها ستودنی است بلکه اقدامی ماندگار در ادای حقوق شهروندی مردم شریف و زائران مشهد مقدس و فردایی ماندگارتر برای آیندگان خواهد بود».
تورج همتی، مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی، در نشست اخیر کارگروه ساماندهی کشف‌رود هم ضمن قدردانی از اهتمام شهردار مشهد در حوزه حفاظت محیط زیست، اظهار کرد: نگاه متعالی مسئولان ارشد شهرداری این کلان‌شهر و تعامل سازنده و وفاق خوبی که دراین خصوص بین 2 دستگاه شکل گرفته، قوت قلبی برای تلاشگران حوزه حفاظت محیط زیست است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* captcha:
* نظر:
سرخط خبرها

{*Start Google Analytics Code*} {*End Google Analytics Code*}